• irreplaceable
  Özel Üye
  Kayıt: 30-07-2006
  Yaş: 27
  Mesajlar: 737
  Takımı: Beşiktaş JK


  • Valve patronu Gabe Newell, Half Life serisinin merakla beklenen yeni bölümü Episode 3'ün yapım aşamasında olduğunu belirtti. GTTV ile yaptığı söyleşide konu ile ilgili yöneltilen soruya "Evet, Episode 3 hala yapım aşamasında" diyerek kısa bir açıklama yapan Newell, oyunun fanlarının bekleyişini sonlandıracak bir tarih malesef belirtmedi.

   Bu cevap karşısında sunucu Geoff Keighley ise "Eminim öyledir" diyerek, serinin yeni oyununu beklemekten usanan oyunseverlerin hislerine tercüman oldu. Half Life 2: Episode 3 için çıkış tarihi 2010 olarak tahmin edilse de, serinin yeni halkası için çok daha fazla bekleyecekmişiz gibi gözüküyor. Aynı söyleşide sunucunun "Playstation 3 için de çalışıyormusunuz? Teknolojisini anlayabildiniz mi?" sorusuna ise "Ah, Hayır. Hiçbir şekilde anlayamadık" cevabını veren Newell, PS3 için oyun yapmayacaklarını bir kez daha ile getirdi. 
   Valve daha önce Playstation 3'e oyun yapmanın çok zor olduğunu belirtmiş ve bu söylemi ile bir çok tartışmanın odak noktası olmuştu.        
 • Reklam
 •  
 • Neo
  Administrator
  Kayıt: 27-12-2003
  Yaş: 39
  Mesajlar: 8943
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Half Life'dan şok haber!

   Ünlü Gameinformer dergisinde yer alan bilgiye göre yaklaşık 3 yıldır beklenen Half Life 2: Episode Three, ne yazık ki bu yıl çıkmayacak!

   Seri için son olarak HL2: Episode Two hazırlanmıştı. 2007 yılında çıkan yapım, PC, PS3 ve X360 kullanıcılarına sunulmuştu.

   Konu hakkında bakalım Gabe Newell ne diyecek? Merakla bekliyoruz.

   Kaynak: vg247.com


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting