• zekalanga54
  Kayitli Üye


  Kayıt: 10-02-2015
  Yaş: 32
  Mesajlar: 1
  Takımı: Sakaryaspor
  • Merhaba arkadaşlar.Benim gibi playstation 1 ile büyüyenler bu oyunun nasıl bir bağımlılık olduğunu biliyorlardır.Bilgisayar oyunu haline dönüştürüldüğünü gördüğümde çok sevinmiştim.Üstüne birazdan bahsedeceğim sitede online oynanabildiğini görünce üye oldum ve senelerdir çoğunlukla Polonya'lı oyuncularla online oynamaktayım.

   Bahsedeceğim site, http://tr.weol.org/index.php

   Siteyi polonyalılar kurmuş ve oyuncuların büyük bir kısmı da onlardan.Şu sıralar benden rica ettiler siteyi Türkçe'leştirmeye çalışıyorum.Eminim üye olup bu oyuna başladığınızda çokça güzel vakit geçirip bağımlısı olacaksınız.

   Biraz tanıtacak olursam üye olduktan sonra indirme kısmından oyunu indirebilirsiniz.Sonrasında ayarlar için burada soruları olan arkadaşlara yardımcı olurum.

   Yaptığınız her maçın sonucunu siteye ekliyorsunuz aldığınız takımın güvüne göre ve rakibinizin sıralamadaki yerine göre puan kazanıyorsunuz.Adamlar takımları torbalara ayırmışlar daha düşük torbadan takım seçip kazanırsanız daha yüksek puan alıyorsunuz.

   Torbalar; http://tr.weol.org/index.php?option=rank&task=druzyny

   Bu da şu anki sıralama. http://tr.weol.org/index.php?option=rank&task=tabela

   5. sıradaki engin ben olmaktayım.sıralamadaki tek Türk olmak canımı sıkıyor. Sizlerin katılımını bekliyorum.Ayrıyetten birbirimizle oynayacağımız maçlarda pingimiz de oldukça düşük oluyor.

   Şimdilik bu açıklamalarla bitireyim.sorusu olan ilgisini çeken olursa daha da anlatır yardımcı olurum.Bir video ile bitireyim.
   https://www.youtube.com/watch?v=HDg_WplfG2g
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting