• Neo
  Administrator
  Kayıt: 27-12-2003
  Yaş: 39
  Mesajlar: 8943
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • World of Warcraft'ın şu anki en güçlü silahı, ilk sahibini buldu.

   "Kaliteli" ve "oyun" kelimeleri bir araya geldiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Blizzard'ın milyonlarca oyuncuya sahip World of Warcraft oyununda bir ilk daha gerçekleşti. "Fall of the Lich King" isimli 3.3 yamasıyla beraber gelen bir görev zinciri ile alınabilen bir silah, görevler tamamlanarak bir Death Knight tarafından alındı.   http://www.youtube.com/watch?v=rcYUVVuMkaI


   İnanılmaz derecede emek ve sabır isteyen bu görev zinciri, ilk olarak Modk isimli bir Orc Death Knight tarafından tamamlandı. Amerika'daki Mal'ganis sunucusunda oynayan Modk, Juggernaut loncasının bir üyesi.

   Peki Shadowmourne nasıl bir silah? Lich King'in efsanevi Frostmourne kılıcıyla oldukça benzer olan Shadowmourne, yakın savaşta kullanılan bir balta. Sadece Paladin, Warrior ve Death Knight oyuncularının alabildiği bu balta, güç olarak kendisiyle en benzer yakın savaş silahına bile inanılmaz fark atıyor. Yani eğer elinizde Shadowmourne'dan önceki en iyi 2H silah varken 10.000 DPS (damage per second - ortalama olarak saniyede verdiğiniz hasar miktarı) oynayabiliyorsanız, sırf Shadowmourne ile 15.000'i geçmeniz oldukça mümkün görünüyor.   Silahı elinize aldığınız zaman ortaya çıkan özel animasyonu da videodan izleyebilirsiniz. Sanırım ben de Shadowmourne çalışmalarına başlayacağım... WTB Primordial Saronite!

   Ruşen Göbel / technolabs.com
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting