• Exvision
  Özel Üye
  Kayıt: 24-04-2004
  Yaş: 35
  Mesajlar: 9000
  Takımı: AS Livorno Calcio  • Tüm oyun dünyasının yolunu gözlediği WoW serisinin ikinci genişleme paketi Wrath of the Lich King’e sayılı saatler kaldı. 12 Kasım 2008’de saatler gece yarısını gösterdiği anda satışa sunulacak olan oyun şimdiden oyun severlerin heyecanını ikiye katladı. 13 Kasım’daki satışta hem standart paket hem de özel paketin satışa sunulacağı duyuruldu.

   Tüm dünyada aynı anda satışa sunulacak olan MMORPG dünyasının devi WoW’un, Kuzey Amerika, Avrupa, Meksika, Arjantin, Şili ve Rusya’da 13 Kasım, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Malezya ve Tayland’da ise 14 Kasım, Kore, Tayvan, Hong Kong ve Makao’da 18 Kasım’da satışa sunulacağı daha önceki haberlerimizde sizlere duyurmuştuk.

   World of Warcraft: Wrath of the Lich King oyuncuları, en son Warcraft III: The Frozen Throne’da görülmüş olan korkunç Lich Kral Arthas Menethil’in Azeroth’u hakimiyeti altına almak için inzivaya çekildiği kalesini de içinde bulunduran soğuk ve yasak kıta, Northrend’e gönderiyor. Oyuncular Howling Fjord ve Borean Tundra’nın kıyılarından, Icegrown Glacier’deki uğursuz tahta kadar Lich Kral’ın ölmeyen ordularıyla savaşacaklar. Oyuncular ayrıca karakterlerini 80. levele kadar geliştirebilecek, yepyeni bölgelerde ve zindanlarda dolaşırken birbirinden güçlü yeni yetenekler elde edebilecekler. Genişleme paketi ayrıca başarı ödülleri, kuşatma silahları ve yok edilebilir binalar gibi yeni oyuncu-oyuncuya-karşı savaş yenilikleri ve oyunun ilk Kahraman sınıfı olan Death Knight gibi heyecan verici özellikleri de beraberinde getiriyor.

   World of Warcraft: Wrath of the Lich King, Windows XP/Windows Vista ve Macintosh için iki farklı pakette, DVD-ROM şeklinde piyasada olacak: 79,99 YTL önerilen perakende fiyatıyla standart versiyon ve bazı bölgelerde 169,99 YTL fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan özel Koleksiyon Versiyonu.

   Sınırlı sayıda satılacak Koleksiyon Versiyonu paketinin içeriğinde şunlar bulunuyor:

   • The Art of World of Warcraft: Wrath of the Lich King, oyundan daha önce görülmemiş çizimler içeren 208-sayfalık bir kitap.
   • Özel oyun için hayvancığı: Frosty, bebek buz ejderi.
   • Oyunun geliştiricileriyle bir saatin üzerinde röportajlar, yönetmen yorumuyla Wrath of the Lich King giriş filmi gibi içeriklere sahip sahne arkası DVD’si.
   • Oyundan 21 destansı şarkının yanı sıra özel bonus şarkılar da içeren resmi soundtrack CD’si.
   • Üzerinde yeni Northrend kıtasını bulunduran mouse pad.
   • İki World of Warcraft Kart Oyunu March of the Legion başlangıç destesi, ayrıca yalnızca Koleksiyon Versiyonunda bulunacak iki özel kart.

   Wrath of the Lich King genişleme paketi; şu anda önerilen satış fiyatı 34,99 YTL olan orijinal World of Warcraft oyununu ve yine satış fiyatı 34,99 YTL olan World of Warcraft: The Burning Crusade genişleme paketini gerektirmektedir.

   Gece açılışı yapılacak noktalar;

   Bimeks Teknoport – İSTANBUL
   D&R Etiler – İSTANBUL
   Elektroworld Viaport – İSTANBUL
   MediaMark Ümraniye - İSTANBUL
   Teknosa Beylikdüzü – İSTANBUL
   D&R Tunalı Hilmi – ANKARA
   D&R Form Bornova - İZMİR

   Kaynak : Pc World Online

   ________________________
   .
   Football Manager bir yaşam biçimidir.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting