• Reklam
  •  
  • Mahatma
    Kayitli Üye

• Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Her hafta Cumartesi günü Sapphire Summer Games etkinliği var Adeks de. Yeterli katılımcı olursa istediğiniz oyundan turnuva yapıyorlar.
  • Mahatma
    Kayitli Üye

• eyvallah hocam da, daha önce giden var mı, bilgi sahibi edilirsek güzel olur.. Mesela hangi saatte gitmek gerek.. Ben şidmi 2 arkadaşı alıp Cumartesi 11.00 civarı mı gitmeliyim, yoksa 14 - 15 gibi mi.. genelde turnuvalar erken saatte başlar aslında ama bilemedim...
      Bir de, bahsettiğin oyunların içeirsinde Counter da var mıdır acaba, yoksa spor oyunları mıdır sadece...

Adeks'in internet sitesi yok galiba, Sapphire Summer Games için de bilgilendirici site bulamadım, o yüzden buradan soruyorum kusura bakmayın.

Düzeltme;
      5 Temmuz Cumartesi SCN misafir olmuş bu etkinliklere sanırım, çok keyifli bir yazı okudum oyungezer'in sitesinde.. Counter da varmış öğrenmiş oldum...
      Bu Cumartesi de yine SCN orada olacak mı?

2. edit;
      teşekkürler linkler için.

Son güncelleme 08.07.2008, 21:33 tarihinde Mahatma tarafından yapıldı.
  • LuNaT1C
    Özel Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • http://www.sapphiresg.net

Mahatma arkadaşım her hafta farklı oyunlar işleniyor ama tabi belli olmuyor.Bu hafta CS,Quake ağırlıklı olacak büyük bir ihtimal.Ve de 17:00-24:00 saatleri arasında.Siteye gir siteye kayıt ol daha sonra Lan Party kayıt yeri var.Ordan kayıt olup,turnuvaya gidebilirsin.10 ytl giriş ücreti.Belki 10 ytl'ye ekran kartın bile olabilir.Sürpriz hediyeler var.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting