• Forza Karakartal
    Kayitli Üye

Takımı: Batman Belediyespor
    • Arkadaşlar benim elimde yamalar var ve bende bunun için bu konuyu açtım.Bende hangi oyunun yamasını istiyorsanız onu veririm(link olarak).Elimde yoksa internetten temin ederim...
  • efe789
    Kapali Hesap

• Forza Karakartal
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: efe789
      pes 2008 formalar

pes 2008 premier league logo,amblem,forma patch:

"Premier League Logo ve Amblemler kurulum:
      İndirdiğimiz .rar dosyasını klasöre çıkartıyoruz. Afs explorer'ı açıp "File"
      sekmesinden "Import AFS file" a tıklıyoruz. "Dosya türü" nü "All files" olarak
      seçip "img" klasöründen "cv_0" ı açıyoruz. çıkan soruya hayır diyoruz. Daha
      sonra "Action" sekmesinden "Import folder" a tıklayıp rar dan çıkardığımız
      klasördeki "cv_0" klasörünü seçiyoruz. çıkan soruya evet diyip oluşturacağımız
      dosyanın adını "cv_0yeni.img" olarak yazıyoruz. Yükleme işlemi tamamlandıktan
      sonra ok diyip çıkıyoruz. Daha sonra oyunun kurulu olduğu "C:\Program
      Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\img" dizininden "cv_0" dosyasını silip
      "cv_0yeni" dosyasının adını "cv_0" olarak değiştiriyoruz. tekrar afs explorer ı
      açıp "File" sekmesinden "Import AFS file" a tıklıyoruz. "Dosya türü" nü "All
      files" olarak seçip "img" klasöründen "rv_e" yi açıyoruz. Çıkan soruya hayır
      diyoruz. daha sonra "Action" sekmesinden "Import folder" a tıklayıp rar dan
      çıkardığımız klasördeki "rv_e" klasörünü seçiyoruz. yükleme işlemi
      tamamlandıktan sonra "ok" diyerek çıkıyoruz.

Premier League Forma Paketi kurulum:
      Yukarıda "cv_0" dosyası için yapılan işlemlerin aynısını burada da yapıyoruz.
      yamayı kurduktan sonra "Premier League Kit Pack" klasöründeki "Edit File" içinde
      bulunan "PES2008_EDIT01" dosyasını "C:\Documents and
      Settings\IVERSON\Belgelerim\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save" dizinine
      kopyalıyoruz. Eğer oyununuz otomatik load olmuyorsa (yani oyuna her girdiğinizde
      zorluk seviyesi seçiyorsanız), yamamızın çalışması için her oyuna girişinizde
      "Edit" modundan "Load" yapmanız gerekecek. Bu sorunun çözümü olan ppjoy
      programını bilenler vardır. bilmeyenler için anlatabilirim.

NOT: Her iki yamayı da kuracak arkadaşlar için bir tavsiyem var. İki yamayı da
      indirdikten sonra her iki yamamız içinde de bulunan "cv_0" klasörlerinin
      içeriklerini tek bir klasör haline getirmeleri "cv_0" dosyasına tek bir işlem
      yapmalarını sağlayacaktır."

Dosyayı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanın:

Premier League Logo ve Amblemler

http://rapidshare.com/files/73642515/Premier_League_Logo___Emblems.rar.html

Premier League Forma Paketi

http://rapidshare.com/files/73643297/Premier_League_Kit_Pack.rar.html

UMARIM FAYDALI OLMUŞUMDUR.

Son güncelleme 02.05.2008, 18:43 tarihinde enbuyukbesiktas tarafından yapıldı.

• hadi ama istekler varsa piyasada veriyim ama kimse istemiyo ki...

Takımı: Sakaryaspor
    • ben pes5 için kitserver uyumlu stadyum istiyorum.vereceğin stadyum linkleri paket halinde olmazsa dahada iyi olur yani teker teker stadyumlar.eğer bulursan çok makbule geçersin!!!
  • KaRTaLiZM09
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • gta san andreas için güzel yamalar bi de şampiyonlar ligi 2006-2007 eğlence ligi yada değişik güzel yamalar ama hepsi bozuk çıkıo bidaha yüklemek zorunda kalıyorum lütfen bozuk olmasın

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: kazim54

ben pes5 için kitserver uyumlu stadyum istiyorum.vereceğin stadyum linkleri paket halinde olmazsa dahada iyi olur yani teker teker stadyumlar.eğer bulursan çok makbule geçersin!!!

kardeş forumda 5.2.3 var onuda sen istememişsin bende bulamadım ama kitserver'la stadyum yapan bi tanıdığım var pes 2008'e yapıyo pes 5'e yapabilrse gönderirim kusura bakmazsın umarım...

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: kartaldeniz
      gta san andreas için güzel yamalar bi de şampiyonlar ligi 2006-2007 eğlence ligi yada değişik güzel yamalar ama hepsi bozuk çıkıo bidaha yüklemek zorunda kalıyorum lütfen bozuk olmasın

http://www.gta.donanimx.com/ bu sitede birçok yama bulabilirsin gta için.ayrıca:

San Andreas Mod Installer v1.1

Bu yama ile oyununuz dahada zevkli ve vazgeçilmez bir hale gelecek. Gta da birçok şeyi yeniden düzenliyor ve daha güzel şeyler ekleyerek oyununuzun zevkini ikiye katlıyor.

Özellikleri:

-Oyunda yer alan araçların araba motosiklet uçak gemi vs çoğu yerine yeni modelleriyle,

-Mağazalardaki kıyafetler yerine yenileriyle değiştirildi..

-Sürülebilen tüm araçlardaki hız oranı maximum seviyeye çıkarıldı mesela bir bisiklet ile ferrari aynı hızda gidebilecek.

-Tüm Ağır ve hafif silahlar yenileriyle..

-Yiyecek satan işyerleri popüler gıda firmalarının isimleriyle değiştirildi

-Dövmeci (Tattoo) işyerlerine ve yapılan dövmelere yeni bir görünüm verildi

-Sağda solda yer alan reklam tabelaları bilboardlar yenileriyle..

-Bazı bölgelerde bulunan yolların şekli ve rengi,

-Menüde yer alan resimler yerine yenileriyle,

-Ana menü ve altyazılarda yer alan yazıların yazı tipi ve ve rengi,

-Harita ve haritada yer alan iconlar değiştirildi..

-Araba galerileri ve garajlara yeni bir görünüm verildi.

-Oyunda yer alan 3 stadyum galatasaray fenerbahçe ve trabzonspor stadlarıyla değiştirildi

-Küçük yerleşim birimlerinde yer alan şerif ofisleri TR polis karakollarına, şehirlerde yer alan polis departmanları ise TR emniyet müdürlüklerine dönüştürüldü,

-Bazı bölgelerde Polis araçları TR polis araçlarına dönüştürüldü.

-Baş karakter CJ`in kız arkadaşları (altısıda) yerine yenileriyle değiştildi

-Bazı bölgelerdeki otobüsler İETT araçlarına dönüştürüldü..

-CJ`in evinin şekli değiştirildi..

-Daha önce yapmış olduğım türkçe yama dahada geliştirilerek bu moda eklendi.(%100 e yakın türkçe hiç ingilizce görmedim yazı.)

-Oyundaki bayrakların yerine türk bayraklarıyla yerleştirildi.

-Ve daha bir çok özel eklenti oyunda sizleri bekliyor; kimi zaman bir ufoyla uçacak kimi zaman yüzen bir eve binecek kimi zamanda ilginç motosikletlerle karşılabileceksiniz.

İŞTE LİNK: http://www.tamindir.com/program/13947/San_Andreas_Mod_Installer.htm

umarım faydalı olmuşumdur.kazim54 sendende özür dilerim bulamadığım için...

Son güncelleme 03.05.2008, 22:06 tarihinde enbuyukbesiktas tarafından yapıldı.

• raymonda54
    Kayitli Üye

Takımı: Sakaryaspor
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: enbuyukbesiktas

Alıntı:
      ben pes5 için kitserver uyumlu stadyum istiyorum.vereceğin stadyum linkleri paket halinde olmazsa dahada iyi olur yani teker teker stadyumlar.eğer bulursan çok makbule geçersin!!!

kardeş forumda 5.2.3 var onuda sen istememişsin bende bulamadım ama kitserver'la stadyum yapan bi tanıdığım var pes 2008'e yapıyo pes 5'e yapabilrse gönderirim kusura bakmazsın umarım...

kardeş sen yanlış anladın galiba ben sadece stadyum istiyorum.zaten bütün yapılan stadlar genelde kitserver a uyumlu oluyo(uyumlu derken dkz studio ile yüklenmiyo demek yani kitserverda stadiums klasörüne atılıyo).sen sadece stad bulursan veya stad varsa linkini koyabilirmisin.bende zaten kitserver var.
  • Forza Karakartal
    Kayitli Üye

• Alıntı:

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: enbuyukbesiktas
      <div class="forum_alinti1"><div class="forum_alinti2">Alıntı:</div><div class="forum_alinti3"><fieldset class="forum_alinti4"><div class="forum_alinti5">Orjinal Mesajı Yazan: kazim54

</div></fieldset></div></div>

kardeş sen yanlış anladın galiba ben sadece stadyum istiyorum.zaten bütün yapılan stadlar genelde kitserver a uyumlu oluyo(uyumlu derken dkz studio ile yüklenmiyo demek yani kitserverda stadiums klasörüne atılıyo).sen sadece stad bulursan veya stad varsa linkini koyabilirmisin.bende zaten kitserver var.

pardon yaa ben yanlış anlamışım.yalnız şu an piyasadaki stadyum linkleri düzgün değil.ben sana başka yamalar versem olurmu?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting