• Kerem
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • " FIFA 08 - Çoklu Program Listesi "

Sound Master 08 [FIFA Oyunundaki Tüm Ses dosyalarını düzenleyebilmenizi sağlayan bir programdır.]

Sound Master 08 Download

Creation Master 08 [FIFA Oyunundaki En önemli Programlardan birisidir ; FIFA'nın çoğu dosyasını kısayoldan değiştirebilmenize , görüntülemenize yarayacak tavsiye ettiğim bir programdır.]

Creation Master 2008 Download

FIFA Data 2008 [Oyundaki çoğu şeyi görüntülemeye yarayan bir program.] :

FIFA Data 2008 Download

FIFA Data 2008'den Ufak bir görüntü için tıklayın.

Monkey Dragon Programları ;

Reklam Panosu Ekleme , Krampon Ekleme , Top Ekleme , Arka Plan Ekleme , Yeni bir Sinematikle Maç'a Giriş Sahnesi

Yüz Listesi , FIFAFS Yapılandırıcı , Eldiven Ekleme , TV Ekleme , Forma Ekleme , Menü Kutusu , Ağ Ekleme ,

Giriş Slaytı Ekleme , Çim Ekleme , Oyun içi Ses Paketi , Tema Paketi ve bir Çok Özellik bu Paketin içinde ve

Sadece 40 Megabyte harcamaktadır.

Monkey Dragon Serisi Download

DB Master 08[FIFA Oyunundaki ".db" dosyalarını kolayca düzenleyebilmek için kullanılan bir programdır.] :

DB Master 08 Download

EA Graph[FIFA Oyunundaki ".fsh" , .big gibi dosyalar'ı açmak ve değiştirmek için ideal bir programdır.] :

EA Graph Download

BigGUI[FIFA Oyunundaki ".big dosyalar'ını açmak ve değiştirmeye yarayan bir programdır.] :

BigGUI Download

FSH Tool[FIFA Oyunundaki ".fsh dosyalar'ını kolayca değiştirmemizi sağlayan ideal bir programdır."{Face Maker'ların çok işine yarar.}]

FSH Tool Download[Yeni Link.]

O-Edit[FIFA Oyunundaki ".o Dosyalar'ını Modellememizi sağlayan ideal bir programdır."{Face Yapımında En Önemli Programdır.}]

O-Edit Download

Türkçe Versiyon için Tıklayınız.

Fatbhbuilder[FIFA Oyunundaki "Oyuna import[Ekleme] yaptıktan sonra oyunda sorun çıkmaması için kullandığımız ideal programdır.]

Fatbhbuilder Download

Yama Yapım için Kolaylık Sağlayan Programlar :

Addboard[Reklampanosu] İmporter[Ekleyici] "Oyuna kolaylıkça Reklam Panosu Eklemenizi Sağlayan bir program."

Addboard importer Download

Ball[Top] Manager[Düzenleyici] "Oyundaki topları rahatlıkla değiştirmenizi sağlayan bir program."

BallManager Download

Yama Yapım Araçlar'ını Buldukça Ekleme Yapacağım Sizinde Eksik Gördüğünüz varsa Belirtirseniz Ana Mesaj'a Eklemekten Saygı Duyarım.

Dikkat! Rapidshareden Dosya indirmeyi bilmiyorsanız , alttaki link'e tıklayınız.

Rapidshare Download[İndirme] ve Upload[Aktarma] Resimli Anlatım Döküman'ı için Tıklayınız.

Tüm dosyaları FIFA 08 Araçlar bölümünden de indirebilirsiniz.

http://soccercenter.net/dosyalar/dosya/kategori/273/FIFA-08-Araclar

Ek Katolog :

Yardım Paketi "FIFA Hakkında Yama Yapım Bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz bir html sitesi."

Yardım Paketi GİRİŞ

Linkler Yenilenmiştir.
  • Reklam
  •  
  • N.G. BARISH
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Cok sagol Kerem arkadasim, ama Antivir Fsh tool programinda virüs buldu.
      Istersen tekrar gözden gecir.;)
  • Kerem
    Kayitli Üye

• N.G. BARISH
    Kayitli Üye

• Kerem sana bir sorum olacak izninle:
      Ben bu verdigin programlarla oyunda bazi seyleri degistirdim.
      Zdata 11 icindeki bir fsh dosyasindaki oyun icindeki EA logosunu Ligtv logosu ile degistirdim.
      Ancak oyun hata verdi, Calismasi icin FatBH builder programimi lazim yoksa baska bi sekilde yapabiliyormuyuz?

Simdiden Tesekkürler.
  • badmango_crespo
    Kayitli Üye

• benim fifa 08 de merak ettiğim şey oyun çıktığında 07 deki stadları ekleyebilecekmiyiz.yani 07 deki dosyalar 08 e uyum sağlayacakmı?
      Hasan ŞAŞ--------------------------Arda
      -------------------Gerrard-------------
      -------------Ümit Karan--Necati--------
  • matrockmamy
    Kayitli Üye

• barısh değiştirdikten sonra fatbhbuilder la build etmen lazım. fatbhubilder 08 lazım yani
      patch,uefa cl 2006-2007 transfer update,perfect grass patch, 3 büyükler -new season~ kit patch,fb chants ve bjk chants patch, ve
      yakında 3 büyükler pankart yamamla sizlerleyim ;)
  • N.G. BARISH
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: matrockmamy

barısh değiştirdikten sonra fatbhbuilder la build etmen lazım. fatbhubilder 08 lazım yani

Ok,sagol.
      Benimde ögrenmek istedigim buydu.
      Artik fatbhbuilder 08in cikmasini bekliycez.

Artik bu yama islerine bende baslamak istiyorum.:rolleyes:
  • Kerem
    Kayitli Üye

• Yamacılık için Hevesli Olanları Göremek Güzel , Konuya Fathbuilder 08 Program'ı Eklenmiştir.
  • Reklam
  •  
  • Sezo1905
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bu sene demoya 3 büyükleri eklemek çok zor olacak.Çünkü yeni değerler eklenmiş oyunlara.Ben Galatasarayı ekledim fakat oyundan attı.Lincolnü ekledim sadece oyunda çalıştı.Yüzünde : texture missing yazıyordu.

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Sezo1905

Bu sene demoya 3 büyükleri eklemek çok zor olacak.Çünkü yeni değerler eklenmiş oyunlara.Ben Galatasarayı ekledim fakat oyundan attı.Lincolnü ekledim sadece oyunda çalıştı.Yüzünde : texture missing yazıyordu.

Databaseler her sene aynı bu senekide zor gelmedi bana Formalar'ı hallettikten sonra 4 Büyükler'i Ekleyeceğim .

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting