• intern
  Özel Üye




  Kayıt: 02-08-2005
  Yaş: 35
  Mesajlar: 1855
  Takımı: Çorumspor
  • Arkadaşlar geçmiş yıllardan edindiğimiz tecrübelere dayanarak bu sene FM YARDIM HATTI bölümünü daha kullanışlı ve düzenli bir hale getirmek için bazı düzenlenlemelere gittik. Bu düzenlemeler ışığında FM YARDIM HATTI'nı kullanırken uymanız gereken kurallar aşağıdaki belirtilmiştir:

   1-Oyunla ilgili kişisel sorunlarınızı sadece Sabit:FM Yardım Hattı bölümüne mesaj şeklinde yazabilirsiniz.

   2-Bu alana üyelerin kişisel bir sorununa yardım istemek için başlık açması yasaktır! Üyeler yalnızca kullanıcıların büyük çoğunluğunda görülen sorunlara ayrıntılı ve gerçekçi bir çözüm getirmek ve bu çözümü açıklamak için başlık açabilirler. Ayrıca site yöneticileri de sizlerden sıkça gelen soruların cevaplarını ayrı başlık açarak, ayrıntılı bir şekilde açıklayacaklardır.

   3-Yukarıda belirtilen konular hakkında başlık açarken konu başlığının az ve öz olmasına dikkat edin...Provökatif(gaza getiren) başlıklar kesinlikle yasaktır.Örn:Crash Dump sorununa kesin çözüm!!! yada Vista kullanıcıları dikkat!!! şeklinde başlık açılamaz.
   ÖRNEK BAŞLIKLAR:
   FM 2009 Donma Sorunu
   Array Access of Bound Hatası
   Crash Dump Sorununa Dair

   4-Fm Yardım Hattı bölümüne mesaj yazmadan önce en azından sizden önceki 1-2 sayfaya bir göz atın,ayrıca sabit başlıklara da bir göz gezdirin. Belki sizin sorununuza daha önce cevap verilmiştir

   5-Bir sorun yada konu hakkında bilginiz yoksa lütfen diğer üyeleri yanlış yönlendirici mesajlar yazmayın. Örn:Format at geçer, oyunu sil yeniden yükle...vs gibi

   BUNLAR DIŞINDA GENEL FORUM KURALLARI BURADA DA GEÇERLİDİR!


   ***intern***
   ________________________
   Etikete gerek var, eskiler çabuk unutuyormuş...

   Aralık 2010'da emekli olmuştur.


   ***intern***
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting