• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • Reklam
  •  
  • Passenger
    Özel Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Turnuva başındaki hedefimize ulaştık yarı finalle birlikte...Bundan sonrası artık ekstra başarı olacak,umarım kazanıp finale çıkarız.

Diğer eşleşmede banko ABD çıkacak zaten.
      Huzuru içinde barındırır ve dengesini sessizlikte kurar.
      Karanlıktan korkmak,
      Onu bilmemekten ileri gelir.
      Karanlık ne ışıktan korkar ne de kendi varlığından..
  • Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Neo
    Administrator

• Litvanya'yı küçümsememek lazım bence. Hele Amerika'nın Rusya karşısında bu kadar zorlandığını düşünürsek. Rusya maçında çok rahat bir maç bekliyordum Amerika'dan ancak çok zorlandılar. Son periyotda farkı açabildiler. Bunun aksine turnuvanın en iyi takımlarından Arjantin'e karşı harika savunma yapıp üçlük manyağı yapan bir takım Litvanya.

Bizim maça gelince turnuva öncesi form durumuyla buraya kadar gelebileceklerini düşünmüyordum. Ancak hem seyirci desteği ile hem ekstra seyirci motivasyonu ile takım her türlü oyunu oynayabilecek bir kadroya sahip. Kadronun tamamını kullanabiliyoruz. Sırbistan'da çok tehlikeli bir takım ancak seyirci desteği ile onları da geçeceğimizi düşünüyorum. Türk basketbol tarihinin en önemli maçı Sırbistan maçı. Geçersek final maçı en önemli maçımız olacak.
  • _AsiRuH_
    Kapali Hesap

Takımı: Beşiktaş JK
    • Sırplar ne kadar iyi bi takım olursa olsun onlardan daha iyi takım olduğumuzu onlar da biliyordur.ABD maçını düşünmeye başladım ben.
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • O kadar güven veriyorki milli takımımız yani sıkıntısız koltuğuna yaslan maçı izle. Ben alıştım artık farkla kazanırız yine.

---
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Arjantin çıksaydı eğer o maç son topa kadar giderdi ama Litvanya tam ABD'nin istediği tarzda basketbol oynayan bir takım. Pota altını çok iyi kullanamadıkları gibi baskı altında, özellikle guardları top kaybına oldukça meyilli. ABD'nin topa baskısına direnebilmeleri mümkün değil.

Sırbistan ile bizim adımıza turnuvanın şu ana kadar ki en zor maçını oynayacaz. Eğer maç son topa kalmazsa ben Teodosic'in kesinlikle bir problem yaşatacağını düşünmüyorum. Kısa savunmasını çok iyi yapan bir takım olduğumzdan Rasic'le ikisi etkisiz kalacaktır. Burada bize en çok problem yaratacak oyuncu Krstic olacak. Orta mesafe şutunun olmasının yanında, yardım geldiğinde topu dışarıdaki boş oyuncuya çıkarabilme yeteneğine de sahip. Benchten gelecek Keşeli'ye de dikkat diyorum. Ritim bulunca acayip yüzdeli atıyor.

2001 Avrupa Şampiyonası finalinde kendi evimizde hakemlerin her turnuvada olduğu gibi Sırpları kollayıp, kayırmasıyla yenilmiştik. O turnuvada finale kadar tüm maçlarımızı zar zor kazanmıştık. Şimdi ise önümüze gelene 20'nin üzeri fark atarak yarı finale yükseldik. O zamanın kadrosu da çok özel bir kadroydu tabi Sırplar için. Şimdi Krstic'i bir kenara koyduğumuzda geleceğin takımı diyebiliriz. Bu nedenle de bizim tecrübe avantajımızın bulunduğunu söylemek mümkün. Hidayet, Kerem Tunçeri, Ömer Onan, Kerem Gönlüm gibi oyuncuların maçı olabilir. Ne olursa olsun kazanacaz inşallah.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • tracymusty
    Kayitli Üye

• bu kupada en çok çekindiğim takımla eşleşeceğimizi biliyordum ve yarı finalde sonunda karşılaşacağız.iç-dış dengesi çok iyi olan ve slovenya'ya oranla daha sert bir takımla oynayacağız.ayrıca dusan ıvkoviç faktörünü de unutmamak lazım.zor da olsa alırız bu maçı.litvanya-abd maçı ise izlemesi çok keyifli bir maç olacak.litvanya kupa öncesi bakıldığında tarihlerinin en kötü kadrosuyla gelindiği söyleniyordu ama şu ana kadar tarihlerinin en iyi başarısını gerçekleştirdiler ve çok sert bir takım.abd bu sertliğe nasıl cevap verecek işte orası maçın skorunu belirleyecek.
  • Reklam
  •  
  • babocan
    Kayitli Üye

• Sırbistan her ne kadar çok iyi bir takım olsada Milli Takımımızın önünde tutunabileceğini zannetmiyorum. Final kapısı açık şu anda. Özellikle geçmiş maçlardaki formumuzu korursak yine rahat kazanabileceğimizi düşünüyorum. Diğer maça bakarsak ABD banko favori olarak gözüküyor ama aslında hiç de öyle değil. Litvanya küçümsenemeyecek kadar iyi ve güçlü bir takım. Bunu Arjantin maçında fazlasıyla gördük. Her ne kadar ABD favori olsada Litvanya'da onları sonuna kadar zorlayacaktır.
  • Neo
    Administrator

• Dün Amerikayı Rusya karşısında izleyince bizim Rusya ile oynadığımız maçı karşılaştırdım. Finale çıkarsak birde Amerika gelirse kupayı alacağımızı düşünüyorum.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting