• Reklam
  •  
  • KeBaPeR
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Değişik bir gol olmuş. Golden çok kalecinin pozisyonu dikkatimi çekti. Futbol oyunlarında hiçbir zaman böyle bir hatayla karşılaşmamıştım, daima kaleciler doğru yerde dururlar ve top kucaklarına gelir. Böyle değişik bir olayla karşılaştığın için şanslısın.

Bir sorum olacak. O golü atmadan önce aslında orta açmayımı plânlıyordun, yoksa o şutu bilerek mi çektin?
  • pasa_mahmut
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • oda güzel orta yapmışsın gol olmuş

bende buna benzer golü orta sahadan orta yaptım falso almayınca gitti gol oldu ama benimki aşırtma girdi seninki yandan girmiş
  • henryneco
    Kayitli Üye

Takımı: FK Velež
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: KeBaPeR

Değişik bir gol olmuş. Golden çok kalecinin pozisyonu dikkatimi çekti. Futbol oyunlarında hiçbir zaman böyle bir hatayla karşılaşmamıştım, daima kaleciler doğru yerde dururlar ve top kucaklarına gelir. Böyle değişik bir olayla karşılaştığın için şanslısın.

Bir sorum olacak. O golü atmadan önce aslında orta açmayımı plânlıyordun, yoksa o şutu bilerek mi çektin?

amaç tpu uzaklaştırmak
      byaaa da uzaklaştı

Takımı: Galatasaray AŞ
    • vay be.. helal ama kebaperin sözlerine %100 katılıyorum ben ne zaman böle bi deneme yapsam kaleci yerinde olur kucağına düşer falan ama buda şans
  • erihan02
    Kayitli Üye

• henryneco
    Kayitli Üye

Takımı: FK Velež
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: erihan02

o tr spiker nerde var

o oyunun tr spikeri deil
      sadece kendim kestim sesi vidoye ekledim....
  • nebisahin
    Kayitli Üye

• Kardeş güzel bir gol:) Ben de Halil'le 50 mt den Kewell'le 65mt den atmıştım....
      Ama bir fark var ben bilerek kaleye doğru uzun pasa bastım...

Arkadaşlar eğer bu oyunu sürekli oynuyorsanız Haritadan dikkatle inceleyin top sizin yarıda ve rakipteyken kaleciler ceza yayına kadar çıkıyorlar:):):) Ve o anda topu siz kaparsanız benim yaptığımı bir deneyin...
      Eminim siz de mutlu sona ulaşırsınız:):):):)
  • masum_serseri_
    Kayitli Üye

• aTtıgın gol guzel kardes..Bu gollerden defalarca bıkana kadar attıgımı bılıyorum atması cok basıt rakip bırakın sizin yarı sahanızda baskı kursun veya rakıbe korner kazandırın radara bakın kalecı kesınlıkle ceza sahı yayını gecıyor aniden topu kapın ve biraz hızladıktran sonra orta yapma tusuna asılın &100 gol.. master lig oynayan arkadaslar bence bu taktıgı kullansın cunku M.lige ilk basladıgınızda takımda dandık topcular oluo.. bben ole yapıodum atıyodum

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting