• ANADOLU_38
    Kayitli Üye

Takımı: Kayserispor
    • STSL 2010-2011 (silah abi bi bakarmısın)

silah abi mesaj atamadığım için bu konuyu açtım senden birşey ricam etsem elimizde güzel facelik resimleri bu konu altında ekleyebilirmiyiz yama için cevabın için şimdiden teşekkürler

E-BİLGİNİ
  • Reklam
  •  
  • silah
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • ANADOLU_38 tarafından gönderilen mesaj
      STSL 2010-2011 (silah abi bi bakarmısın)

silah abi mesaj atamadığım için bu konuyu açtım senden birşey ricam etsem elimizde güzel facelik resimleri bu konu altında ekleyebilirmiyiz yama için cevabın için şimdiden teşekkürler

Tamam paylaşırım konuyu sabitledim ve başlığı değiştirdim sizlerinde elinizde bulunan facelik resimleri paylaşmanızı umuyoruz.

• Lezorath
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bu resimleri linkli olarak değilde resim olarak nasıl ekliyosunuz acaba ben beceremiyorum da

Facebook Adresim.
  • silah
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
  • ANADOLU_38
    Kayitli Üye

Takımı: Kayserispor
    • silah tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar gerçekden rewsimler çok güzel elinizde bunlar gibi resimler varsa koyarsanız Spor toto süper ligin tüm oyuncu facelerini yapabiliriz.

çok seviniriz abi teşekkürler şimdiden ama ben sayfa uzamasın diye kendi eklediklerimi hep ilk sayfaya ekleyeceğim bilgilendiriyim dedim selametle

E-BİLGİNİ
  • Reklam
  •  
  • Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ANADOLU_38 tarafından gönderilen mesaj
      silah tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar gerçekden rewsimler çok güzel elinizde bunlar gibi resimler varsa koyarsanız Spor toto süper ligin tüm oyuncu facelerini yapabiliriz.

çok seviniriz abi teşekkürler şimdiden ama ben sayfa uzamasın diye kendi eklediklerimi hep ilk sayfaya ekleyeceğim bilgilendiriyim dedim selametle

Arkadaşım özelden mesaj attım okumuyorsun herhalde. Tam cepheden ve net olmayan resimleri paylaşmayın. Bunlarla yüz yapılmaz. Uygun olmayanları link haline getirdiğimi söyledim hala aynı türde resimler ekliyorsun.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting