• blackeagle8
    Kayitli Üye

• Air alert 2 den başka bildiğiniz iyi bir zıplama geliştirme programı var mı?Varsa türkçesini özelden yollayın bekliyorm....
  • Reklam
  •  
  • HotSauce18
    Kayitli Üye

•  (21 Şubat 2005 Pazartesi, 15:13)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • baba ben sana bişey söyliim mi ilk öncelikle zıplama programları çok yada aşırı yoğun çalışırsan olur. onun dışında şunu söyliim eğer amerika ile bi bağlantın varsa yani tanıdık akraba falan varsa yada internetten alışveriş yaptırıp getirtebileceğin bi ürün var. adını şimdi hatırlamıyorum ayakkabı şeklinde bi şey ayakkabıyla birlikte giyiyosun ve başlıyosun zıplamaya zıpla babam zıpla işte ben okumuştum internette sırf zıplamaya yönelik bunu nba de oynayanlarda kullanmış ne kadar doğru bilmiyorum istatislik vermiş kobe veya francis hakkında kullanmadan önce şu kadar kullandıktan sonra şu kadar diye tamam müthiş fark var ama doğru mu bilmiyorum!!! fiyatı 108$ diyodu. türkiye ye getirmek kaça patlar bilemem istiyosan bi ara ismini bulur yazarım......
  • blackeagle8
    Kayitli Üye

•  (21 Şubat 2005 Pazartesi, 15:54)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • abi oyle ayakkabı falan degil antreman programı lazım bana.
  • blackeagle8
    Kayitli Üye

•  (22 Şubat 2005 Salı, 17:50)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • millet hiç mi bilgisi olan yok şu konuda?
  • Slamdunker
    Kayitli Üye

•  (22 Şubat 2005 Salı, 21:07)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Bab google dan arat zıplama-geliştirme diye orada bir tük sitesi var ziplamageliştirme okulu galiba gir ona.forumunda bir sürü var
  • Black God
    Kayitli Üye

Takımı: PFC CSKA Moskva
      •  (22 Şubat 2005 Salı, 23:12)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Valla ben size kendimden bi örnek veriim

Ben 18 yaşındayım 17 yaşında çembere deyemezdim şimdi dirsekle değiyorum ama hiç bi zıplama programı kullanmadım ben çok ünlü bi body hocası ile çalıştım ve çok ünlü basketçilere sordum aldığım cvplarla bi zıplama programı yaptım ama body şart

şimdi 1.şart yağ seviyesi yok denecek kadar az olacak yani nerenizi sıksanız kaslarınız az çok belli olacak

2.Body yapmak şart

3.yaza kadar ekmek yemeği kesin ekmek faydasız bişey 1 tabak yemek yiyeceğinize 3 tabak yeyin ama ekmeksiz doyun et serbest

Program____________________

1. Body salonunda squat,leg press ve kalfı az kilo ile çok tekrarla yapın
      2.sadece bacak kasları yetmez karın ve sırt kaslarınız çok iyi olmak zorunda nba de hangi oyuncuya bakarsanız bakın(kobe,carter,j.richarson hepsi çok kaslı ama yağsız insanlar)

3.body çalışması bitince tek ayak üstünde 100 ( sağ ve sol ayak toplam 200 olmak üzere) 3 set yapın

Şimdi eve gidin 1 litre süt için ve sakın saat 7 den sonra yemek yemeyin
      boş zamanlarınızda parka gidip ip atlayın

ama body e 3 ay gidin bıraktıktan 2 hafta sonra etkisini görürsünüz çünkü kaslar dinlendikten sonra etkili olur

eğer mideniz alıyorsa çiğ yumurtayı idmandan önce ve sonra için

zenci değiliz diye üzülmeyin dünyanın en iyi zıplayan adamı beyaz

•  (23 Şubat 2005 Çarşamba, 00:38)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • sen dirsekle değdiğine göre Carter'ın 2000 Slam Dunk Contest'te kolunu dirsek seviyesine kadar potanın içine soktuğu smacı rahat yaparsın herhalde...
  • Black God
    Kayitli Üye

•  (23 Şubat 2005 Çarşamba, 08:41)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: CowBooy
      sen dirsekle değdiğine göre Carter'ın 2000 Slam Dunk Contest'te kolunu dirsek seviyesine kadar potanın içine soktuğu smacı rahat yaparsın herhalde...

Yoq be delirmedim daha mümkün değil çok zor elim ptada kalır kırılır neyime lazım boşver ben sadece denedim deyebilommu die baktım oluyo ama carter ın kafası potayı geçiyordu
  • Black God
    Kayitli Üye

•  (23 Şubat 2005 Çarşamba, 08:42)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Black God
      Yoq be delirmedim daha mümkün değil çok zor elim ptada kalır kırılır neyime lazım boşver ben sadece denedim deyebilommu die baktım oluyo ama carter ın kafası potayı geçiyordu

bu arada benim dirsek değidiğim pota 2.95 ama nizamiyede rahat vuruyorum sorun olmuyo ama ben çift ayak zıplıyorum

•  (23 Şubat 2005 Çarşamba, 08:59)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Size ufak bir örnek benden ellerimle hazırladım 10 cm gelişti 4 haftada
      1.Hafta
      30 adet(10*3) kanguru hareketi
      50 adet (2*25)Parmak ucunda zıplama
      Günde en az 25 adet sınav,mekik,tersmekik,
      50(10*5)Bacakları cekerek zıplama

2.Hafta
      45 adet(15*3) kanguru hareketi
      150 adet (2*75)Parmak ucunda zıplama
      Günde en az 30 adet sınav,mekik,tersmekik,
      60(10*6)Bacakları cekerek zıplama

3.Hafta
      45 adet(15*3) kanguru hareketi
      200 adet (2*100)Parmak ucunda zıplama
      Günde en az 60 tane mekik,tersmekik,
      75(15*5)Bacakları cekerek zıplama

4.Hafta
      60 adet(15*4) kanguru hareketi
      300 adet (2*150)Parmak ucunda zıplama
      Günde en az 60 tane mekik,tersmekik,
      100(20*5)Bacakları cekerek zıplama

beyler dikkatli yapın agrı sonucunda bırakın bir sey yiyip içmeyin.Sabah ve akşam yaparsanız cok yararı olur.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting