2012 - 13 Sezonu Forma Lansmanı Yapıldı!

Nike'ın Galatasaray için tasarladığı 2012-2013 sezonu iç ve dış saha formaları Türk Telekom Arena'da düzenlenen tanıtımla görücüye sunuldu..

Galatasaray Futbol Takımı'nın 2012-2013 sezonu karşılaşmalarında giyeceği formalar, gerçekleştirilen organizasyonda tanıtıldı. 

Nike firması tarafından hazırlanan yeni sezon formalarının tanıtımı Türk Telekom Arena'da yapılırken, yurt dışında olan kulüp başkanı Ünal Aysal etkinlikte yer almadı. 

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, futbol takımı teknik heyeti ve yetkililerin yer aldığı organizasyonda, yeni formaların tanıtımı sarı-kırmızılı futbolcular tarafından gerçekleştirildi. 

Forma tanıtımında konuşan Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü ve Kulüp İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, çok zorlu bir sezonu geride bırakan Galatasaray'ı bir o kadar zorlu yeni bir sezonun beklediğini vurgulayarak, ''Bu sezon çok özel olacak. Çünkü Şampiyonlar Ligi'nde, futbolun en üst seviye organizasyonunda mücadele edeceğiz. En üst düzey başarıları kovalayan bir takımımız olacak'' dedi. 

Milyonlarca Galatasaray taraftarına mesajlarının, orijinal markalı ürünleri kullanmaları olduğunu kaydeden Arıboğan, ''Kulüplerine böylece çok daha büyük destek vermiş olacaklar. Onların desteğiyle büyük başarılara koşuyoruz. Çok güzel bir sezon onları bekliyor'' ifadelerini kullandı. 

-3 ayrı forma hazırlandı- 

Nike tarafından sarı-kırmızılı ekibin yeni sezonda kullanımı için 3 ayrı forma hazırlandı. 

İç saha forması olarak tanıtılan klasik parçalı formada bu sezon, geçen sezon ki formaya göre renklerin yer değiştirmesi dikkati çekerken, beyaz ağırlıklı dış saha formasında ise sol göğüs üzerinden aşağıya inen çizgiler yer aldı. 

Üçüncü formada ise iki ayrı tonda kırmızı rengin iki parça halinde yer aldığı görüldü. 

Tanıtımın ardından basın mensuplarına Türk Telekom Arena'da takım soyunma odaları gezdirildi. ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting