DreamHack Winter Cup 2010 başladı!

DreamHack Winter Cup 2010 başlıyor!

Dünyanın en büyük e-spor organizasyonlarından DreamHack, LEVEL'ın basın sponsorluğunda Türkiye’de ikinci kez düzenleniyor.

E-spor tutkunlarının yakından tanıdığı DreamHack'te, yani hayal fuarında binler buluşuyor. Setup Bilişim tarafından düzenlenen ve 26 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de elemeleri gerçekleşecek DreamHack’e 60’tan fazla takımın katılması bekleniyor. Türkiye elemelerini zirvede tamamlayan ekibiyse harika bir sürpriz bekliyor. Turnuvanın galibi, İsveç’te düzenlenecek DreamHack’te dünyanın 20 ülkesinden gelen şampiyonlarla karşılaşacak.

DreamHack, İsveç’te gelenekselleşmiş, 20 ülkeden e-sporcuların katıldığı, dünyanın en büyük LAN parti organizasyonudur. 1994 yılında 40 bilgisayarlık bir organizasyonla başlayan DreamHack, 2007 yılında 10.544 bilgisayarlı katılımcıyla "dünyanın en büyük LAN partisi" rekorunu da kırdı. DreamHack ekibi kendisini bilgisayarla yapılabilecek her şeye odaklı fakat ağırlıklı olarak oyun ve bağlantı üstüne olsa da programcılık, dizayn, müzik yapımcılığı ve hayal edebileceğiniz her şey olarak nitelendiriyor; tabii ki büyük oyun turnuvaları da buna dahil. DreamHack, aktivite ve sürprizlerle dolu. Hayal fuarlarında son oyunları ve teknolojileri bulabilmek, hayalleri kurulan oyun ekipmanlarını satın almak, en son oyunları denemek, oyun yapımcılarıyla profesyonel oyuncular ve binlerce oyun ile bilgisayar severi bir arada görmek mümkün.

Elmia’da yapılan DreamHack Summer 2010 etkinliğini 10.000'den fazla kişi ziyaret etti. Facebook, Twitter, ve resmi internet sitesi aracılığıyla DreamHack, internet üzerinden 250.000'den fazla kişiye ulaştı. 21 Şubat - 2 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’de elemeleri gerçekleşen DreamHack’e ise toplam 62 farklı takım katıldı. 400’ün üzerinde farklı oyuncunun mücadele ettiği Türkiye elemelerini, iki buçuk aylık süreçte yaklaşık 15.000'den fazla kişi takip etti. Türkiye DreamHack 2010 Winter Cup'ın detaylarıysa şöyle:

Oyun: Counter-Strike 1.6

Kayıt: dreamhack.oyunguru.com

İşleyiş: DreamHack Türkiye E-Spor Elemeleri

LAN Elemeleri: Adeks İnternet Cafe’de gerçekleşecektir. Her elemeye en fazla 24 takım kabul edilecektir. Beş hafta boyunca, hafta sonları yapılacak elemeler, günde 12 saat sürecektir. Bunun yanı sıra uzak bölgelerden katılımı yaygınlaştırmak amacıyla bir online eleme yapılacaktır.

Final: 31 Ekim 2010ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting