ESL Türkiye FIFA12 1on1 Opening Cup Sona Erdi

Çıkışıyla birlikte ülkemizde de bir hayli ilgi gören FIFA12, ESL Türkiye'de de ilk organizasyonunda büyük ilgi gördü. Turnuvanın ilk turları çekişmeli maçlara sahne olurken turnuvanın favorileri KennyOii ve WolborQ sürprizlere izin vermeden turları rahat geçtiler.

ESL Türkiye Opening Cup

ESL Türkiye Opening Cup
Geç saatlere kadar heyecan içerisinde geçen organizasyonda yarı finale gelindiğinde KennyOii - Persheid1903 ve WolborQ - Scoope92 eşleşmesi gerçekleşti. KennyOii rakibi Persheid'i 4-1 geçerken, WolborQ ise 2-1 ile final biletini alan diğer isimdi. Finalde Turquality takımının iki oyuncusu kozlarını paylaştı. Finale hızlı başlayan KennyOii 3-0 önde bitirdiği ilk yarıda aynı tempoyu koruyamayınca, oyunun kontrolünü WolborQ ele geçirdi. WolborQ oyunu domine ettiği 2. yarıda farkı 1'e indirmesine rağmen, şanssız bir şekilde 90. dakikada kazandığı penaltı gol olmayınca skor değişmedi ve final 3-2 sonuçlandı.
3.lük maçında ise Scoope92 ve Persheid1903 arasında bağlantı problemi yaşandığından dolayı, karşılıklı anlaşarak yazı/tura atışında Scoop92 3. olarak turnuvayı tamamladı.
ESL Türkiye olarak katılımcı arkadaşlara teşekkür eder, gelecek turnuvalarda her birine başarılar dileriz.
ESL Türkiye FIFA12 1on1 Opening Cup
ESL Türkiye FIFA12 1on1 Opening Cup
WolborQ

KennyOii

Sc0ope92


Turnuva Sıralaması1.Turquality`KennyOii
2.Turquality`WolborQ
3.CBacks`Scoope92 /Persheid1903ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting