Euro 2012'nin İlk Videosu Yayınlandı!

Bu dönemi FIFA Street ile geçiren EA Sports, birçok oyun severin tahmin ettiği gibi Euro 2012'yi FIFA 12 içeriği olarak duyurmuştu. Yazın Polonya ve Ukrayna'da gerçekleşecek olan Euro 2012'nin içeriği için ilk tanıtım videosu ise geçtiğimiz dakikalarda yayınlandı. 

Tanıtım videosuna baktığımızda genel olarak turnuvanın atmosferi üzerinde durulduğunu görüyoruz. Videoda bir şampiyon, umut, hayal kırıklığı gibi turnuvada futbol severlerin yaşayacağı birçok farklı duygu üzerinde durulmuş. 

Video açılışını takımların sahaya dizilişi ile yapıyor. Genel atmosferin ve bu giriş seremonilerinin FIFA 12'ye göre biraz daha farklı olduklarını görüyoruz. Daha sonra ise oyun içeriğinden farklı anlara yer verilmiş. Bu farklı pozisyonlardan sonra ülke bayrakları ile paketin daha önce de açıklanan çıkış tarihi gözüküyor. Euro 2012 içeriği 24 Nisan itibari ile PC, PS3 ve Xbox 360 için indirilebilir olacak. Bu tanıtım videosuna aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=W9FDF_hD7XgANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting