FIFA 08 Be a Pro Özellikleri Açıklandı

Merakla beklediğimiz mod olan Be a Pro modu hakkındaki detaylar Paul Hossack(EA Oyun Geliştiricisi)tarafından açıklandı.

20 Eylül, 2007

Paul Hossack, FIFA 08 (PS2) CG Line Direktörü

Merhaba arkadaşlar,FIFA 08'in çıkmasına az bir süre kala,sizin en çok merak ettiğiniz konular hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Sıradaki yeniliğimiz,merakla beklenen Be a Pro modu!!Hadi bu modun içine girelim ve bizi neler bekliyor bir bakalım.

Be a Pro:Co-Up Sezonu Nedir?

Be a Pro:Co-up Sezonu,FIFA 08'de sadece bir futbolcuyu yönetebilmenizi sağlayan yeni oyun modudur. İstediğiniz zaman,11 oyuncuyu yönetmek yerine,tek bir oyuncuyu yöneterek O'nunla unutulmaz başarılar yaşarsınız. Ayrıca bu mod 11 arkadaşınızla oynanılabilirdir. Yani inanlılmaz zevkli bir mod bizi bekliyor.

Co-op sezonunu oynarken normal oynanıştan çok daha farklılıklar gözlemleyeceksiniz. Yeni hareketler yapabiliyor olacaksınız. Örnek vermek gerekirse,bilgisayar takımınızın diğer oyuncusunu yönetirken,siz O'nun yanında koşup size pas vermesini,ya da şut çekmesini isteyebileceksiniz.

Be a Pro modunda bir takımın kontrolünü alacaksınız,tabiiki bu takımdan sadece bir oyuncunun hakimiyeti sizde olacak. O oyuncuyla çeşitli başarılar kazanmanın yanı sıra,maç görevleriniz olacak. Örneğin bazı maçlarda 3 şutunuzdan birisinin gol olması istenilecek. Bu görevi yerine getirdiğinizde,oyuncunuzun seviye puanı artacak. Bu modu multiplayer oynadığınızda örneğin iki arkadaşınızla;iki arkadaşınıza da sizle aynı görev verilecek. Yani multiplayer şekilde bir sezona başlayıp arkadaşlarınızla takımınızı ileriye götürebilirsiniz!

XP(seviye puanı)toplamanız,tüm sezon boyunca sürecek. Her görevi tamamladağınızda,karşınıza yeni ve daha zor görevler çıkacak. Arkadaşlarınızla oynadığınızda bu mod elbette daha zevkli bir hale geliyor. Sezon sonunda kimin oyuncusunun seviyesi daha artmışsa,o kazanacak. Yani bu modda arkadaşlarınızla gerçek bir rekabet içine gireceksiniz ve gerçekten çok zevkli bir hale gelecek. Şubat ayında,bu modu ilk düşünmemiz oyun severlerin sayesinde oldu diyebiliriz. Bizi mesaj yağmuruna tuttular. Mesajlarda genel olarak tek bir oyuncuyu oynamak istediklerinden ve top onlarda değilken neler olacaklarını görmek istediklerinden bahsettiler. Bizde bu modu oyuna ekledik.

FIFA 08 dizaynına ilk başladığımız aylarda,oyun koordinatörleri ile görüştüğümüz şey şuydu:Bu oyunu multiplayer oynarken nasıl daha zevkli hale getirebiliriz? FIFA severlerin arkadaşlarıyla farklı takımları ya da aynı takımları alarak kafa kafaya ya da el ele mücadele ettiklerini biliyoruz. Bunu daha ileriye nasıl taşıyabiliriz?Ve aklımıza bu fikir geldi: Be a Pro!

Co-op Sezonuyla İlgili İpuçları
Co-op sezonunu oynarken,size vermem gereken birkaç ipucu var:

Yarattığınız oyuncuyla Be a Pro oynayın!

Kendinizi ya da hayali bir futbolcuyu yaratın. Onunla takımınızı sırtlayın! Basit bir futbolcuyu dünya yıldızı yapın. Yaratılan tüm oyuncular 60 overall ile başlarlar. Neden 60 demeyin. Eğer overallı 85 olan bir futbolcuyla başlarsanız oynamak için az bir zamananınız olur. Yeni başlayan oyuncular bu modu daha uzun soluklu yapar.

20 Exp Puan Hakkı

Yarattığınız her oyuncuya 20 adet overall verme hakkınız olur. Dayanıklılık ve depar hızını yüksek tutmanızı öneririm. Çünkü tek bir oyuncuyu kontrol edeceksiniz ve doğal olarak çok koşturmuş olacaksanız. Tükenmiş bir oyuncuyla devam etmeniz sizin için zararlı olur. Depar hızı özelliği ise benim çok sevdiğim bir özellik. Özellikle Be a Pro modunda. Çünkü tek bir oyuncuyu kontrol ediyorsunuz ve rakip oyunculardan bir avantajınızın olması için hızlı olmanız da gerekir(Diğer özellikler sabit şekilde 60'dır. Siz 20 overall hakkınızı kullandıktan sonra kullanmadığınız özellikler 60 da kalır). 

Bu kadar. Arkadaşlarınızla ve kendi başınıza bu modda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Sevgilerimle.

Paul

Konu hakkındaki görüşlerinizi forumdaki tartışma konusunda belirtebilirsiniz.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting