FIFA 08'in Büyük Yenilikleri

Gamezone sitesi, FIFA 08'in Yenilikleri Hakkında Bizleri Oldukça Heyecanlandıracak Bir Öninceleme Yapmış.

Kişisel Kontroller:
Yeni kontroller sayesinde paslaşma çeşitlerini kullanın ve ortaları yönetin. Kaleciyi bire bir pozisyonlarda kendiniz kullanın ve gol yememe yeteneklerinizi sınayın!!!

Be a Pro Modu:
Profesyonel bir futbolcunun kontrolünü alın,kendi oyuncunuzu yaratın ve sezon boyunca kendinizi sınayın.Pozisyonu ayarlayın,özelliklerinizi geliştirin ve elit bir futbolcu haline gelin. Oyunda 3 arkadaşınızı da yanınıza alabilirsiniz ve birlikte aynı takımda oynayıp özelliklerinizi gösterebilirsiniz!!!(Benim yorumum:Bu özelliğin pc ve ps2 de olması oldukça zor görünüyor)

Değişik Taktikler:
Oyun stratejinizi belirleyin ve kendiniz için müthiş bir taktik yaratın!Bir oyuncunun pozisyonunu istediğiniz şekilde ayarlayın,sahanın istediğiniz bir yerine koyun,defansif ofansif koşularını ayarlayın!

Zenginleştirilmiş AI:
Yeni defansif pozisyon sistemi çok iyi bir taktik gerektirir ve eğer iyi bir taktik vermişseniz oyuncunun doğru yerde doğru zamanda rakibe müdahale etmesini sağlar!

Menajer Modu Geliştirildi:
Sezon öncesinde takımızı kampa alın,hazırlık maçlarında onları deneyin!Yeni antreman modu özellikleri ve dinamik yönetim beklentileri sistemi sizi ya yükseltecek,ya da takımızın düşüşüne neden olacak.

Replay Kaydetme:
Artık maçlarınızın önemli pozisyonlarını ya da MAÇIN TAMAMINI kaydedebileceksiniz. İlerleyen zamanlarda eski maçlarınızı izleyip nostalji yapabileceksiniz.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting