FIFA 08 Puregaming Video

Gameswelt.de tarafından yayınlanan FIFA 08 Puregaming Video'da XBOX 360, PC ve PS2 platformlarındaki FIFA 08 oyunları karşılaştırılmış ve elde edilen sonuç gayet ilginç.

FIFA 08 Puregaming Video'yu izlemeden önce EA Sports'un iddia ettiği gibi FIFA 08'i tüm platformlarda aynı grafik ve özelliklerle oynayabileceğimizi sanmıyordum.

Ancak; bu video en azından benim çekincelerimi bir nebze olsun azalttı. EA Sports tüm platformlarda oyunu aynı grafik ve özelliklerde oynanabileceğini söylüyor, tabiki 100%'lük bir isabetle bunun mümkün olacağını sanmıyorum ama benim edindiğim izlenime göre bunda büyük oranda bir gerçeklik payı var. En azından EA Sports bu yıl biraz daha iyi çalışmış diyelim.

Video'daki grafiklerde beni en çok etkileyen XBOX 360'a ait grafikler oldu. Şu an için XBOX 360'dan daha iyi bir konsol göremiyorum ve satın almamak için kendimi zor tutuyorum desem yeridir.

FIFA 08 Puregaming Video'yu yüksek ve düşük kalite olarak iki ayrı formatta indirebilirsiniz. Konu hakkındaki görüşlerinizi forumdaki tartışma konusunda belirtebilirsiniz.

Video Download:ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting