FIFA 08 Yeniliği: Online Mod Geliştirildi

EA yöneticileri, geçtğimiz saatlerde daha önce bahsettiğimiz gibi yeni online özellikleriyle ilgili detaylı bir bilgilendirme yazısı yazdı.
 
Bu yazıya ilişkin tam çeviri metni aşağıda yer almaktadır. Önemle okumanızı öneriyoruz. Konu hakkında daha fazla bilgi almak ve görüş belirtmek için forumdaki tartışma konusunu ziyaret edebilirsiniz.
 
Jochen Siess, FIFA 08 (PS2) Online Oyundan Sorumlu Direktör
 
Herkese merhaba!
 
Ben Jochen ve FIFA 08'in online oyun modu sorumlusuyum! Almanya'da doğdum ve büyüdüm, 2006 Almanya Dünya Kupası benim için farklı takımlardan farklı oyuncuları canlı seyredebilmek için büyük bir fırsat ve şanstı! Dostlarımla birlikte çok farklı ve heyecanlı maçları canlı izledik!
 
Bu benim EA'de ki üçüncü yılım. Online moddan sorumlu olmak gerçekten çok heyecan verici ve farklı, çünkü dünyanın her tarafından çok sayıda oyuncuyla bağlantı halinde oluyorsunuz! Geçen sene interaktif lig adını verdiğimiz yeni modumuzda oyuncuları kendi takımlarıyla buluşturup maç yaptırmayı planladık ve oldukça başarılı olduk. Oyuncular bu yeni moddan oldukça tatmin oldular. Şimdi gelelim bu seneye. Bu sene online oyun oynarken LAN ve İnteraktif Ligler'in dışında karşınıza yeni bir online mod gelecek! İsmi The Football Club! Bu online moddan bahsetmek gerekirse,15 arkadaşınızla birlikte internet üzerinden maçlara gireceksiniz, maçlardan aldığınız puanlarla takımızın durumunu yükseltecek ya da düşürüceksiniz.
 
Bu mod takımınızı sıralamada en üstte tutmanızı ister. Bu modun bir başka güzel özelliği,LAN,İnteraktif Ligler ve bu modda yaptığınız maçların başarı oranını alıp sizi sıralamayı almasıdır. Tabiki maç bu,yenmek de var yenilmek de. Ancak FIFA'yı yeni yeni oynayanlar bahsettiğim 16 kişilik takımlara girip oradaki deneyimli oyunculardan tecrübe edinebilecekler. Kazandığınız her maç sonucunda takımızın durumuna yardım etmiş olacaksınız. Sezon sonunda en fazla puanı almış olan ekip kazanmış olacak!
 
İnteraktif liglerde kazandığınız puanlar kenarda dursun, işin bir başka güzel tarafı artık kendi takımızı oluşturabileceğiniz gibi başka takımlara başvurup katılmak olacak. Takımızı organize edip taktik verme imkanınız var. Takımını daha iyi organize eden sezon sonunda daha çok puan toplayacak olan kişidir! Bahsettiğim 16 kişilik modu oynayabilmek için 16 kişi de aynı anda çevrimiçi olup maça bağlanmış olmalıdır. 11 kişilik bir takımı 11 arkadaşınızla yönetin, maçın heyecanına varın!
 
İşin en güzel tarafları, bu yeni modun çok heyecan verici ve eğlendirici olması. Hem en iyi FIFA oyuncusu olmaya çalışmalısınız,hemde takımınızı sezon sonunda en üst sırada görmek için çalışmalısınız! Ayrıca yapmak için çok uğraştığım bir eklentimiz daha var. Kupa modu. Klüp sıralamasının dışında birde küçük kupa modu ekledik,bunu almak içinde takımlarınızla katılabilirsiniz.
 
FIFA 08'i Online oynamak için sabırsızlanıyorum! İnteraktif Ligler ve Football Clubs özellikleri herkese tamamen yepyeni deneyimler yaşatacak. Şimdi FIFA yeteneklerinizi dünyanın dört bir yanına gösterme zamanı! Şimdi FIFA Zamanı! Kendinize İyi Bakın!ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting