FIFA 13'te Türkiye Ligi Olacak mı?

Geçtiğimiz seneyi malesef sadece Galatasaray'la kapattığımız FIFA 12'nin bir sonraki oyunu merakla bekleniyor. Henüz Electronic Arts FIFA 13 adına resmi bir duyuru yapmasa da, belirtilenlere göre geçtiğimiz günlerde Londra'da FIFA 13 için özel bir konferans düzenlenmiş. Ancak gizli konferans, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçları sayesinde pek de gizli kalmıyor. 

Oyun medyasının önemli isimlerinden alınan bilgilere göre FIFA 13, hem oynanış hem görünüş açısından daha gerçekçi bir oyun. Oynanış açısından güçlendirmelerin yer aldığı söylenilen FIFA 13'te taktiksel defans sistemi devam ediyor. Ayrıca belirtilenlere göre FIFA 13, seriye yeni modlar ekleyecek gibi gözüküyor. Konferans sırasında EA, bu modlardan bahsetmese de yeniliklerin müjdesini vermiş. 

Bunun yanı sıra Andrew Wilson, konferans sırasında oyunun PS3 sürümünün Move, Xbox 360 sürümünün de Kinect desteklediğini açıklamış. Ek olarak, konferans sırasında onaylandığına dair bir bilgi gelmese de, hakem olma modu hakkında bazı söylentiler de ortalıkta dolaşıyor...

Gelelim biz Türk oyuncular için en önemli FIFA 13 detayına, başlığımıza. FIFA 13'te Türkiye Ligi olacak mı? FIFAKulte sitesinden alınan bilgilere göre cevap evet. Alınan bilgilere göre FIFA 13, üç yeni ligi içerecek. Bunlar Çek Ligi, Türkiye Ligi ve Suudi Arabistan Ligi. Bu liglerden ikisi hakkında bir onaylama alamasak da Suudi Arabistan Ligi'nin durumu, ligin resmi sitesi üzerinden onaylanmış. 

Tüm bu bilgiler bizleri heyecanlandırırken, pazarlama bölümü çalışmalara çoktan başlamış bile. Yapılan duyuruya göre EA Sports, Leyton Orient futbol takımıyla dış saha formasında FIFA 13 logo reklamına dair anlaşmış. 

Kaynak:BölümSonuCanavarı
ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting