FIFA 13'te Türkiye Ligi Yok!

Bildiğiniz gibi Türkiye Futbol federasyonu (TFF) geçtiğimiz yıl aldığı karar ile oyunlardaki lisans anlaşmalarını klüplere bırakmış ve bu olay sonucunda FIFA 12'de Türkiye Ligi'ne hasret kalmıştık. "FIFA 13'te Türkiye ligi olacak mı?" soruları merak edilirken beklenen açıklama EA Sports'un halkla ilişkiler sorumlusu Romily Broad'tan geldi. 

Takipçilerimizden Vüsal Yel, twitter hesabı üzerinden Broad'a beklenen soruyu iletmiş ve Broad'tan da bu konu ile ilgili açıklama gelmiş. "Korkarım, Türkiye ligi lisansına sahip değiliz" diyen Broad, "Geçtiğimiz yıl da bu lige sahip değildik. Malesef bazen bazı lig lisanslarında anlaşma sağlanmıyor." sözleriyle de bu konuya kesin bir nokta koymuş. 

Tabi yapılan açıklamanın Broad'ın kişisel sayfasından yapıldığını da hatırlatalım. Buna rağmen Türkiye liginin FIFA 13'te yer almayacağını da söyleyebiliriz. Geçtiğimiz yıl sadece Galatasaray ile lisans problemi bulunmayan EA Sports'un bu sene hangi takımlara yer vereceği ise merak konusu. Muhtemelen Galatasaray'ın yer alacağı oyunda diğer büyük klüpleri de umarım görme şansına erişiriz.

Kaynak:BölümSonuCanavarıANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting