FIFA Ekibi, Yeni Nesil Üzerinde Çalışmıyor!

Bugün lansmanı yapılan FIFA 13 için alınan bilgilerin ardı arkası kesilmiyor. Oyunun yapımcılarından David Rutter, EA Canada'nın şu anda futbol oyun serisi FIFA için yeni nesil konsollar üzerinde çalışmadığını söyledi. 

Ekibin başarmak istediği her şeyi güncel konsollarla yapılabildiğini söyleyen Rutter sözlerini şöyle devam ettirdi:

"FIFA ekibi olarak şu anda oyuna eklemek isteyip de mümkün görünmeyen bir noktaya henüz ulaşmadık. Geçmişte tekniksel sınırlamalar yüzünden bazı şeyler ekleyemediğimiz durumlarla karşılaşıyorduk. 

Şu anda güncel konsollarla oyunumuza müthiş şeyler katıyor ve katmaya devam ediyoruz. Teknoloji olarak harika bir durumdayız. Bunların hepsi oyunumuzu oluşturduğumuz kodlarla mümkün oluyor. Teorik olarak bu yapıyı daha güçlü sistemlere uyarlayabiliriz. Ancak bu, şu anda üzerinde durduğumuz bir konu değil." 

Yeni nesil sistemlerle gelecek olan ekstra hafıza ve işlemci gücünü hangi yönde kullanacakları sorulduğunda Rutter, şu cevabı verdi: 

"Herkesin istediği şeyi biliyorum, bu da seyirci kitlesinin iyi görünmesini sağlamak. Seyircimiz o kadar iyi görünmüyor, ama bunu daha iyi bir konuma getirmek şu anda yapmak istediklerimiz listesinde ilk sıralarda değil. Daha fazla güce sahip olduğumuzda büyük ihtimalle bunu yapmak isteriz, bununla beraber birkaç şey beraberinde ama şimdilik biz bugünkü projemize odaklanmış durumdayız." 

EA Sports, güncel konsollardan memnun görünüyor. Yeni nesil konsollar ile birlikte FIFA ekibinin odaklanacağı ilk şeylerden biri seyirci olacakmış. Ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:BölümSonuCanavarıANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting