FM 2012 SCN 3.Gol Yarışması Başladı!

Merhaba FM severler. Sezonun üçüncü gol yarışması ile karşınızdayız. Yarışmaya katılmak için aşağıdaki maddeleri iyice okumanız gerekmektedir.

Yarışmaya katılmanız için gerekenler 

1. Football Manager 2012 Oyunu (Güncelleme sürümü önemli değildir)

2. Youtube Hesabı (Kendi hesabınız olması gerekiyor)

* Attığınız golleri oyun içerisinden kaydetmek ve Youtube'a yüklemek için sizler için hazırladığımız rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Yarışma Kuralları 

1- Yarışmaya katılmak için gönderdiğiniz golü yönettiğiniz takımın bir oyuncusu atmalıdır. (Yaptığınız maçlarda yediğiniz ya da başkasının yüklediği goller ile katılamazsınız)

2- Goller 1080p çözünürlükte izlenebilir olmalıdır. (Diğer çözünürlükler Youtube'a yüklediğinizde kötü görünmektedir.) 1080p çözünürlük için oyun ayarlarından Youtube Settings kısmından Video Resolution'ı 1080p olarak ayarlamanız gerekmektedir.

3- Goller kesinlikle 3D kamera ile kaydedilmiş olmalıdır. 2D kamera açısıyla kaydedilen goller geçersiz sayılacaktır. 3D kamera açılarından hangisi golü daha iyi gösteriyorsa onunla kaydetmenizde fayda vardır.

4- Gönderdiğiniz golün size ait olduğunu kanıtlamanız için golün atıldığı dakikaya ait ekran görüntüsünü de göndermeniz gerekmektedir. (Nedeni ise başkalarının golleriyle yarışmaya katılımı engellemektir.)

Yarışma için kaydettiğiniz gollerin bağlantılarını bu konuya ekleyebilirsiniz. 10 Şubat Cuma akşamı saat 20:00'ye kadar yarışmaya başvuru yapabilirsiniz. 11-12-13-14-15 Şubat günleri de golleriniz oylamaya sunulacak ve oylama süresi bitince haftanın kazananı belirlenecektir.

Yarışmaya katılmak için;

http://soccercenter.net/forum/k/fm-2012-scn-3-gol-yarismasi-basvuru_170039

Hepinize bol şans ve bol gollü maçlar diliyoruz.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting