FM Handheld Android İçin Çıktı!

Sports Interactive ve SEGA, dünyanın en popüler spor menajerlik oyununu en popüler mobil platform ile birleştirerek Android için Football Manager Handheld™’i 11 Nisan itibariyle yayınladı.

Football Manager Handheld™ daha önce iPhone, iPad ve iPod Touch ile müthiş bir başarı yakaladı. Football Manager Handheld™ ile 12 ülkedeki liglerden bir kulübün başına geçerek, tüm transferleri, antrenmanları, taktikleri kontrol edebiliyor ve maç günü takımla etkileşimde olabiliyordunuz.

Android sahibi bir teknik direktör bir takım seçerek komple bir kariyer oynayabilirken, ‘Challenge Mod’ ile kısa zamanlı ve belli hedefleri olan bir macera yaşayabilir. Hangi mod seçilirse seçilsin, teknik direktör Sports Interactive’in dev global gözlem ağı tarafından araştırılan gerçek oyuncular ile gerçek hayattaki durumları yaşayacaktır.

Android için Football Manager Handheld, Google Play mağazası üzerinden 9.99 Amerikan Doları karşılığında satın alınabilir olacak. Gelecek haftalarda ise diğer Android uygulama mağazalarında da satışa çıkması bekleniyor.

“Yıllar önce mobil aygıtlar için ilk Football Manager Handheld’i yayınladığımızdan beri sosyal ağlarda en çok sorulan soru ‘Android için ne zaman çıkacak’ sorusuydu” diyen Miles Jacobson: “Şimdi cevabı açıklayabiliriz”.

Android için Football Manager Handheld’de oynanabilecek 12 ülke Avustralya, Belçika, Brezilya, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya, Portekiz, İskoçya, İspanya ve Galler. Ayrıca oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde oynanabilecek.

Android için Football Manager Handheld™, OS 2.2 ve üstü Android kullanıcıları için tasarlandı. (Google Play mağazasından uyumlu aygıtların listesini görebileceksiniz)ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting