Football Manager 2012, Playstore'da İndirimde!

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, milyonlarca fanatiği bulunan “Football Manager” serisinin son oyunu olan “Football Manager 2012”yi 7-14 Eylül tarihleri arasında uygun fiyatla oyunseverlere sunuyor. 90 TL yerine 40 TL fiyat etiketiyle satışta olan “Football Manager 2012”, TTNET’lilere özel % 25 indirimle 30 TL ve aylık 2.5 TL’den başlayan taksitlerle satın alınabiliyor.

800’den fazla yeni özelliği ve 50’den fazla lisanslı ligiyle Football Manager 2012, bugüne kadarki en gerçekçi ve oynanabilir futbol menajerliği oyunu olarak dikkat çekiyor. Her futbol hayranının rüyalarını süsleyen oyunda, oyunseverler takımlarını başarıya taşıyıp adlarını futbol tarihine altın harflerle yazdırmaya çalışıyorlar

TTNET’li oyunseverler, Playstore ürünlerinin ödemelerini faturalarına yansıtarak, oyunları 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabiliyorlar. Bunun yanında eylül ayı sonuna kadar TTNET faturası ile ödemelerde “Football Manager 2012” ve diğer tüm oyunlarda geçerli olan % 25 indirim fırsatından da yararlanabiliyorlar. 

Basın Bülteni ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting