Football Manager 2013, Playstore'da Ön Siparişte!

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, milyonlarca fanatiği bulunan “Football Manager” serisinin son oyunu olan “Football Manager 2013”ü uygun fiyatla oyunseverlere ön-siparişe sunuyor. 96TL fiyat etiketiyle ön-siparişte olan “Football Manager 2013”, TTNET’lilere özel % 25 indirimle 72 TL ve aylık 6 TL’den başlayan taksitlerle ön-sipariş edilebiliyor.

Football Manager, şimdiye dek yapılmış en gerçekçi ve en çok satan futbol menajerlik oyun serisi olma özelliğine sahip. Sports Interactive ekibinin 20 yıllık oyun geçmişini de kutladığı Football Manager 2013; pek çok yeni özelliği oyunculara sunuyor. Üstelik bu kez oyun %100 Türkçe olarak oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.

Dünyanın dört bir yanından 50'nin üzerinde ülkenin herhangi bir takımını kontrol etme imkanı sunan oyunun bu yılki sürümü; Avrupa'nın tüm büyük liglerini barındırıyor ve 500 binin üzerinde gerçek oyuncu ve teknik ekibin bulunduğu bir veritabanına sahip.

Kariyer Moduna getirilen yeni özelliklerin yanı sıra, Football Manager deneyimini daha keyifli hale getirecek 900'ün üzerinde yeni özellikler sizi bekliyor

Detaylı bilgi için: http://www.playstore.com/#!/oyun/football-manager-2013

Basın BülteniANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting