Football Manager'in Kitabı Yazılıyor

"Football Manager Hayatımı Çaldı: Güzel Saplantılı 20 Yıl" isimli kitap yazılıyor. Sports Interactive'in CM serileri ile başlayan ve Football Manager serileri ile devam eden 20.yılı şerefine Temmuz 2012 de İngiltere'de raflardaki yerini alacak

Paul ve Oliver Collyer kardeşlerin kendi odalarında tam 20 yıl önce yazmaya başladıkları bilgisayar oyunu, bugün yüzbinlerce kişinin evinde, iş yerinde, cep telefonunda oynanır durumda. Çok geniş kitlelere uzanan bu serüven içerisinde her bir oyun severin hayatında çok çeşit hikayeler barınıyor. İşte kitap FM severlerin yaşamlarından kesitleri, oyun yapımcılarının hayatlarını ve sanal dünyada birer efsane haline gelmiş futbolcularla yapılan röportajları kapsıyor.

Kitabı hazırlayan BackPage Press, FM severlerin hikayelerini toplayacağını açıkladı. Eğer bu kitapta yer alacak değeri gördüğünüz bir hikayeniz bulunuyorsa, footballmanager@backpagepress.co.uk adresine gönderebilirsiniz.

Eminiz ki çoğumuzun, Nikiforenko'lu, Moukokolu ve Tsigalkolu kadroyla PC başında takım elbiseli ve kravatlı ligin son maçında attığı bir gol ile kupaları kaldırmışlığı vardır.

Kaynak:TurkSportalANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting