Football Manager Turnuvaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Football Manager hayranlarının merakla beklediği turnuvalarımız kaldığı yerden devam ediyor.Opening Cup ile start alacak turnuvalarımız öncesinde,turnuvanın formatını siz üyelerimiz belirleyeceksiniz.

Bütün bir yıl boyunca Football Manager 2009 Turnuvalarıyla olağanüstü keyifler aldık. Klasik sistemlerde eğlenceli vakitler geçirdik. Kendimize özgü çıkardıgımız turnuva sistemiyle tahmin ettiğimizden daha heyecanlı dakikalar yaşadık ve bu sistemle diğer FM sitelerinde örnek olduk ve Yıldızlar Ligi adını verdiğimiz sistem çok beğenildi.  

Veee artık yeni bir seri heyecanı başlıyor. FM 10 turnuvaları bayramdan sonraki zamanda başlayacaktır. Yıldızlar Ligi tarzında ilerleyen zamanlarda tekrar böyle bir turnuva olacak FM 10 adına ama öncelikle Yıldızlar Ligi'nde yer alacak Yıldızları belirlemek için ardı arkası kesilmeden fazlasıyla turnuva yapmak hedefimiz. Bu turnuvalardaki başarılara göre de Yıldızlar Ligine katılacaklarda belirlenecektir.

Esas konuya gelirsek; Turnuvanın nasıl bir şekilde olması gerektiğini bu seneye kadar yönetimden arkadaşlarla belirliyorduk ama FM 10 ' da böyle olmasın, hep beraber fikirlerimiz doğrultusunda olmasını istedik. Bu ankete oy vererek turnuvanın nasıl olacağına ışık tutacaksınız. Verdiğiniz cevaplar kadar bu cevaplara yorum yapıp neden öyle olması gerektiğini de söylerseniz daha aydınlatıcı olacaktır. 

Diğer  seçeneğini tıklayanlar için ; Diğer seçeneği yerine ne yazılması gerektiğini söleyebilirsiniz. Umarım verdiğiniz cevaplar turnuvalarımızda bizlere keyifli vakit geçirecektir.

İlgili konuya aşağıdaki linkten ulaşıp,oyunuzu siz de kullanabilirsiniz.

http://yeni.soccercenter.net/forum-konu-goster/Sizce-SCN-Opening-Cup-in-Formati-Nasil-Olmali_142163/ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting