Konami, UEFA ile Olan Anlaşmasını Uzattı!

Pro Evolution Soccer'ı rakibi FIFA karşısında çekici kalan nedenlerden birisi de, Şampiyonlar Ligi lisansına sahip olması. Konami, UEFA ile olan anlaşmasını uzattığını duyurdu.  

Yapılan açıklamaya göre serinin yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2013, son oyunlarda da olduğu gibi Şampiyonlar Ligi'nin lisansını elinde bulunduracak ve özel bir oyun moduna sahip olacak. Bu modla birlikte Türk liginden isim olarak sadece Galatasaray'ın yer alacağını öğrendiğimiz* 150'den fazla lisanslı takım, PES 2013'te yer alacak.  

Anlaşmayla ilgili yorum yapan UEFA'nın pazarlama direktörü Guy-Laurent Epstein, "Bu tip anlaşmalar UEFA'nın genç hayranlarla olan bağlantısını güçlendiriyor. PES serisi kalitesi ve gerçekçiliğiyle tanınıyor. Böyle bir oyunda gerçek liglerin yer alması da gerçekçiliği arttırıyor." sözlerini söyledi.  

*Diğer takımların isimleri henüz net olarak açıklanmadı. Açıklanan liste şu şekilde; Manchester United, Bayern Munich, FC Porto, AEK Athens, Galatasaray Istanbul, Shahktar Donetsk, FC Kopenhagen, Zenit St Petersburg, CSKA Moscow, RSC Anderlecht, Dinamo Kyiv, Dinamo Zagreb

Kaynak:BölümSonuCanavarıANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting