LEVEL 175 (Ağustos 2011)

LEVEL 175 (Ağustos 2011)

Yıllardır Call of Duty serisiyle büyük bir rekabet içinde olan Battlefield serisi, E3 2011’de dünya oyun otoriteleri tarafından Call of Duty: Modern Warfare 3’ten daha başarılı olarak nitelendirilen Battlefield 3 ile zirveyi tehdit ediyor. LEVEL da bu tehdidin boyutunu mercek altına alarak Ağustos sayısının kapağını Battlefield 3 ile süslüyor.

LEVEL’ın bu ayki bir diğer önemli kalemi, Blizzard Entertainment ve Diablo fanatiklerinin sabırsızlıkla beklediği Diablo III. Oyun için firmanın Kaliforniya’daki kampüsünü ziyaret eden ve oyunu test etme şansı bulan LEVEL, oyuna genel bir bakış atıyor ve ABD tecrübelerini okurlarına aktarıyor.

Ağustos sayısının önemli başlıkları şöyle: Arma III, Neverwinter, Payday: The Heist, SSX, Stronghold 3, The Darkness II, Tropico 4, Uncharted 3: Drake's Deception (Test) ilk bakışları; Call of Juarez: The Cartel, Captain America: Super Soldier, Green Lantern: Rise of the Manhunters, Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2, Super Street Fighter IV: Arcade Edition, The Sims 3: Generations incelemeleri.

LEVEL’ın Ağustos ayında okurlarına armağanlarıysa S.T.A.L.K.E.R. serisinin ilk ve en başarılı üyesi S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl tam sürümü, Türkiye’nin ilk ve en çok okunan online oyun dergisi Online Oyun, Battlefield 3 ve S4 League posterleri.

İçeriğin tamamı için www.level.com.tr/haber/haber/7843 adresine tıklayın.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting