PES 2012 İçin 2 Demo Duyuruldu

PES 2012 için 2 demonun çıkacağı duyuruldu. İlki 24 Ağustos Çarşamba, ikincisi ise Eylül ayının ortalarında yayınlanacak...

Her iki demo da 10'ar dakikalık olacak ve PS3, Xbox 360, PC platformlarında çıkacak. İlk demo gamescom fuarında gösterilen oyunun koduyla yayınlanacak ve 6 takım içerecek: Manchester United, AC Milan, FC Porto, Napoli, Santos FC, C.A. Penarol.
Demo, tüm zorluk seviyelerini içerecek ve stadyum olarak San Siro ve Maracanã (oyundaki ismi Estadio De Escorpiao) kullanılabilecek. Hava ve zaman seçeneği random olarak belirlenecek. Wide, Long ve Pitchside olmak üzere 3 kamera seçeneğimiz olacak.
Spiker olmayacak. Demonun ilk açılışında gamescom trailerı açılacak(ilk seferden sonra izlenemeyebilir). Demoda hazırlık maçının yanı sıra bu yılki yeni modlardan Challenge Training de yer alacak.
Bunun yanı sıra Eylül ayının ortalarında son kodun düzenlendiği 2. demomuz yayınlanacak. Bu demoda ise Tottenham Hotspur, Bayern Munich, Inter Milan, Rangers, Club America ve Internacional takımları yer alacak.

PES 2012 ile ilgili güncel bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Alper "R2.Savage" Yaman
Soccercenter.netANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting