PES 2013 Masterlig(Analig) Efsane Ol ve Diğer Modlar

PES 2013 serisinde belkide en çok merak edilen oyun modları, Masterlig(Analig) ve Efsane ol modlarıdır. Geçtiğimiz sene bizim de yaptığımız genel bir anket sonucunda en çok oynanan modun analig olduğu düşünülürse, PES 2013'de bu modlarda bizleri neler bekliyor diye merak etmek gayet doğal. Ön bilgilere bir göz atalım... 

Öncelikle henüz PES 2013 oyununun yapım aşamasında olduğunu ve çıkmasına 3-4 aylık bir süre olduğunu hatırlatalım. Dolayısı ile bu vereceğimiz bilgiler, KONAMI tarafından açıklanan ön bilgilerdir. Ayrıntılar ise önümüzdeki günlerde belli olacaktır.

Performans Antrenmanları:

Training yani antrenman bölümleri PES serilerinin en popüler bölümleridir. PES 2013'deki yeni kontrol sistemine alışmak ve uzmanlaşmak için antrenman bölümleri hayati önem taşımaktadır. PES 2013 antrenman menüsünde sizlere yardımcı olacak manuel pas, manuel şut gibi yeni özellikleri öğretecek klavuzlar bulunmaktadır. Ayrıca topsuz alandaki oyuncu kontrolleri, usta top sürüş ve kaleci aşırtma gibi konularda antrenman bölümleri sizlere faydalı olacaktır.  PES 2013 çıktığında oyunun antrenman menüsünde bi hayli vakit geçireceğiz anlaşılan.

Futbol Yaşamı:

PES 2012 ile birlikte sunulan futbol yaşamı, aslında oyunun popüler modları olan, analig, efsane ol ve analig online gibi modları bir arada bulunduran bir bölümdür.Tüm bu bölümler PES 2013'de daha da geliştirildi. 

Takımınızın performansını, kazandığınız paralarla, takımın eksiklerini giderecek özel antrenörler alarak arttırabilirsiniz. 

Transferler ise artık daha detaylı olacak. Örneğin, bir transferin neden gerçekşelmediğini bir çok sebeple birlikte daha detaylı olarak öğrenebileceksiniz. 

Oyuncular artık bazı anahtar konularda sizden güvence isteyecek ya da güven tazeleme isteyecekler. Eğer oyuncunuz, aynı mevki için bir çok oyuncunun rekabet ettiği başka bir takıma gitmeye karar verirse, sizi yüzüstü bırakmış gibi olacağı için sizden özür dileyecek ve üzgün olduğunu göstrerecek. Bu özellikler efsane ol modunada taşınacak. Oyunculara geri bildirim verilen alanda, kadroya girebilmek için neler yapmaları gerektiği ile ilgili bilgiler verilen bölümler gelişmiş olacak.

Online:

Analig online yeni bir "rank" yani sıralama sistemine sahip olacak. Bu sıralamanın adı "Rival Ranking" yani "Rekabet Sıralaması" olacak ve hemen hemen aynı seviyedeki rakiplerin mücadele etmesini sağlayacak. Ayrıca oyunun topluluk bölümü tüm dünyadan tam 240 ayrı şehire bölünecek ve yerel oyuncular online olduklarında ayrıca gösterecek.PES 2013'de myPES özelliği devam ediyor. myPES facebook senkronizasyonu ve özellikleri daha gelişmiş, daha detaylı olacak. Maç raporları, isabetli pas oranları, topa sahip olma oranlar vs gibi konularda daha detaylı olacak.  Ayrıca her kullanıcının en golcü oyuncularının detaylı raporları olacak. Etkili koşuları, gol yolları gibi..Bu sonuçları da kullanıcılar facebook duvarlarına gönderebilecekler.

Kaynak:Türkçe SpikerANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting