PES 2013'ün Demo Tarihi ve Sistem Özellikleri

Yeni bir sene ve tabii ki yeni bir PES, bu tarz spor oyunu duyuruları aslında bizleri pek de şaşırtmıyor. Şaşırtacak bir şey varsa oyunların bu sene bize sunacağı radikal yenilikler olacaktır. Konami birkaç saat önce yayınladığımız haberde de göreceğiniz üzere PES 2013 duyurusunu bir video ile yaptı.

PES 2013'ü duyururken yeniliklerden bahsetmek yerine ilk olarak oyunun demo tarihini ve sistem özelliklerini vermeyi tercih etti Konami. Verilen bilgilere göre Konami, PES 2013'ü ilk kez deneme imkanını bize Eylül ayının ilk haftasında verecek. Demo ilk olarak PC oyuncularının hizmetine sunulacak daha sonra diğer platformlarda da yayınlanacakmış.

Aşağıdan PES 2013'ün Demosu için yayınlanan sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz. Final sürümü için gösterilecek sistem gereksinimlerinin ileride farklılaşabileceği ihtimalini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum:

İşletim sistemi: XP , Vista ve Windows 7

İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya eş değerde AMD işlemci 

RAM: 1 GB veya daha fazlası

Ekran kartı: Nvidia Geforce 6300 veya ATI Radeon x1200 veya Intel HD graphics 3000

Ses kartı: DirectX 9.0 destekleyen herhangi bir ses kartı

DIRECT X: Direct X 9.0 veya daha iyisi

Çözünürlük: 800×600 veya daha fazlasıANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting