PES 6 Superpatch Çıktı!

Geçen yıl PES 5 için hazırlanan ve bizi PES 5 oyununa esir eden Superpatch yamasının PES 6 PC versiyonu çıktı. PES 6 Superpatch sizi tekrardan oyuna esir etmek için hazırlandı.

Öncelikle yamayı hazırlayan nt89.net bu yama için oldukça büyük emek harcamış. Oyunun her halinden bu yama size zevk verecek diye bağırıyor desem yanlış olmaz.

PES 6 Superpatch ile oyun baştan aşağı değişiyor. Ancak; bu yama PES 6 Evolution Patch gibi özellikle Alman takımlarını hedef almamış. Genel olarak yamada bir bütünlük var ve hemen herşey en ince detayına kadar yapılmış.

Yamanın en önemli özelliği oyundaki takımlarım güncel kadroları ile oyunda yer alıyor olmaları. Büyük takımlardan küçük takımlara hemen hemen tüm takımların kadroları güncel. Yamanın en büyük artılarından biri de bu.

PES 6 Superpatch'in özellikle forma ve takım flamaları için ekstra emek sarfedilmiş gibi. Oyuna başlarken takım seçme ekranında göreceğiniz gibi klasit takım flamaları yerine yuvarlatılmış ve 3D görünüm kazandırılmış çok güzel ve çok hoş takım flamaları hazırlanmış. İstisnanız tüm takımlar için bu böyle.

Türkiye'den üç büyük takım Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray PES 6 Superpatch içinde yerlerini alıyor.

PES 6 Superpatch'i sisteminize kurarken kurulumu belirtilen şekilde ve dikkatlice yapmanız önerilir. Aksi halde PES6.exe dosyayı oyun oynarken hata veriyor ve program sizi oyundan atabiliyor.

PES 6 Superpatch'in toplam boyutu 2.02 GB. Dosyalar iki parça halinde yayınlanmış. Yama 5 part olarak bölünmüş ve indireceğin ilk parçanın içinde 1-2-3 numaralı partlar, ikinci parçanın içinde ise 4-5 numaraları partlar bulunuyor.

Yamayı nasıl kuracağınızı aşağıdaki yönergeleri dikkatlice uygulayarak öğrenebilirsiniz. Kurulumda sorun yaşamamak için dikkatli olmanız önerilir.

İlk olarak aşağıda download etmeniz gereken dosyaların listesini vereceğiz, daha sonra ise kurulumu nasıl yapacağınızı anlatacağız.


DOWNLOAD ETMENİZ GEREKEN DOSYALAR:

Parça 1 (Part 1-2-3)
Parça 2 (Part 4-5)

Dosyaları http://soccercenter.net/dosyalar/dosya/1216/Diger-Dosyalar-PES-6-Superpatch adresinden indirebilirsiniz.


KURULUM:

Kurulum işlemlerini gerçekleştirmeden önce yapıştıracağınız dosyaların sisteminizde kurulu olan bir önceki kopyasının yedeğini mutlaka almanızı öneririz.

 1. İlk önce dosyaların 2 parçasını da indiriniz. Elinizde 1-5 arası 5 partlık rar dosyaları olacaktır.

 2. PES6PC_sp_v01.part1.rar dosyasının extract edip dışarı çıkarttığınızda Winrar tüm partları birbirine bağlacayak ve elde etmeniz gereken asıl dosya bütünlüklerini extract yaptığınız klasöre yapıştıracaktır.

 3. Dosyaları extract yaptığınıza göre elinizde kitserver klasörü, KONAMI-WIN32PES6OPT, PES6.exe ve Superpatch_dat.dkz adlı dosyalar var demektir.

 4. Kuruluma geçmeden önce hatırlatmakta fayda var. Eğer PES 6 oyununa daha önce bir yama kurduysanız yamaları kaldırmalı veya PES 6 oyununuzu sistemden kaldırıp yeniden temiz bir kurulum yapmanız gerekir. Tercihen yeni ve temiz bir PES 6 kurmanız önerilir.

 5. İlk önce PES6.exe dosyasını oyunu kurduğunuz Pro Evolution Soccer 6 klasörünün içine yapıştırınız.

 6. Daha sonra kitserver klasörünü oyunu kurduğunuz Pro Evolution Soccer 6 klasörünün içine atınız. Dikkat, Konami klasörünün içine değil, Pro Evolution Soccer 6 klasörünün içine atmalısınız.

 7. Eğer daha önce kitserver'ı kurmadıysanız kitserver klasörünün içindeki setup.exe dosyasının çalıştırarak PES6.exe dosyasını da ilgili seçenekten seçerek Install butonuna tıklayınız ve kurulum yapınız.

 8. Superpatch_dat.dkz dosyasında işlem yapabilmek için sisteminizde DkZ Studio programının 0.91b versiyonu bulunması gerekir.

 9. DkZ Studio 0.91b versiyonunu http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=4118 adresinden yükleyebilirsiniz.

 10. DkZ Studio programını sisteminize kurduktan sonra Superpatch_dat.dkz dosyasını açın. Menuden Patch->Apply Patch in Folder seçeneğini seçerek PES 6 oyununuzun dat klasörünü seçerek devam ediniz. Dosyaların yüklenmesi birkaç dakika sürecektir, tüm dosyalar sisteme yüklenince program bilgi verecek ve bu aşamada bitmiş olacaktır.

 11. Kurulumun son aşaması ise KONAMI-WIN32PES6OPT dosyasının sisteminizdeki "Belgelerim\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1" klasörünün içine yapıştırılmasıdır. KONAMI-WIN32PES6OPT dosyasını bu klasöre yapıştırınız.

Kurulum olayı bitmiştir ve bu fevkalade yamayı oynayamaya başlayabilirsiniz.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting