TSL 07 - The Pure Football Çok Yakında!

Şimdiye kadar yapılmış, en kaliteli ve en hatasız Türkiye Ligi yaması, çok yakında yine SoccerCenter.Net imzası altında sizlerle olacak. Türkiye Ligi ve TFF 1. Lig keyfini doya doya tadacağınız, 2007-2008 sezonunu heycanına kapılacağınız bu yama çok yakında yayında!

Yamanın içeriğinde önceki senelerdeki detayları kusursuz uygulamanın yanı sıra, yeni birçok süpriz de mevcut. Görünüşe bakılırsa, SoccerCenter Ekibi bu yamayla birlikte  dünya pazarında Türkiye'nin saygınlığına saygınlık katacak.

2001 yılından beri EA Sports'un FIFA serisine Türkiye Ligi yapan ve dünya çapında Türkiye'nin adını duyuran SoccerCenter.Net, 2005'te Final Edition, 2006'da Nano Detailed ile uluslarası sahnede ses getiren projelere imza attı ve tam 17 ülkede en çok indirilen FIFA Yamalarından biri haline geldi. Şimdiyse, The Pure Football ismiyle yeniden çıkış yapmaya hazırlanan bu ekip, bünyesine kattığı yeni patchmakerlarıyla birlikte bu sefer uluslararası pazarda da dominantlığını kanıtlamak istiyor.

Konu hakkında daha fazla bilgi almak için forumdaki tartışma konusunu ziyaret edebilirsiniz.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting