Turquality'nin Sponsoru PUMA!

Dün akşam saatlerinde Türk takımları için daha önce gerçekleşmemiş ve ilk defa olan büyük bir gelişme yaşandı.

Daha önce oyun camiasının yakından tanıdığı ünlü MeetYourMakers(MYM) takımının giyim tedarikçisi olan ve hala aktif olarak sponsorluğunu yapan spor giyim sektörünün öncü isimlerinden PUMA ülkemizin de yakından tanıdığı takımlar bazında Avrupa 2.liği bulunan Team Turquality takımının resmi giyim sponsoru oldu. Sosyal medyada da oldukça yankı bulan haber doğrultusunda yavaş ama emin adımlarla oluşmakta olan FIFA takımları için ekipman ve internet cafe sponsorluğu dışında bir kol daha uzanmış oldu!

Takımın sponsorluk işlerini yürüten ve kısa süre önce Genel Menajeri olan Cem Taşkıran'ın resmi açıklaması;

11 Nisan 2012 itibariyle Türkiye’nin en başarılı e-sporlar takımı Team Turquality’nin resmi spor giyim sponsoru “PUMA” oldu.

Geleceğin en önemli spor dallarından biri olacağına inandığımız ve ülkemizde 15.000.000 potansiyel oyuncu hacmine sahip e-sporların (elektronik sporlar) profesyonelleşmesi en büyük tutkumuz ve idealimizdi.

E-sporlara inancımı yitirmememi ve önümüze çıkan her engelde maddi, manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, e-sporlar konusunda aynı idealleri paylaştığım, bana güvenip Turquality Takımı’nın Genel Menajerliğini bana teslim eden çok değerli dostum Sertan Kay’a öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bana güveni her zaman tam olan Team Turquality oyuncularına, Team Turquality kurucu ve yönetim ekibine ve Puma Türkiye çalışanlarına da ayrıca tek tek teşekkür ediyorum.

E-sporlar kültürünün ülkemizde çok daha iyi yerlere gelmesi dileklerimle.

Hepimize, hayırlı ve uğurlu olsun.

Cem Taşkıran

Team Turquality Genel Menajeri

Team Turquality

Cem Taşkıran(M)

Eren Güldaş
________
KennyOii
WolborQ
ReBBa
Lefter
Riv9
am3t
Leati
Hqmi61
SoMB

Forum konusuna ulaşıp, yorum yapmak için tıklayınız...ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting