Yeni Sezon Formaları Satışa Çıkıyor!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün 2012-2013 futbol sezonunda giyeceği, adidas tasarımı olan "Kırmızı Forma", 14 Temmuz 2012 tarihinden itibaren tüm adidas satış noktalarında ve Kartal Yuvası mağazalarında taraftarla buluşacak.

Beşiktaş A Takımı’nın 2012/2013 futbol sezonunda giyeceği adidas formaları taraftarla buluşmaya hazırlanıyor. Beşiktaş’ın adidas tarafından hazırlanan 3 farklı yeni sezon formasından ilki olan “Kırmızı Forma”, 14 Temmuz’dan itibaren tüm adidas satış noktaları ve Kartal Yuvası mağazalarında Beşiktaş taraftarlarının beğenisine sunulacak. Kırmızı forma ilk kez, 20 Temmuz’da Beşiktaş’ın Manchester City ile oynayacağı hazırlık maçında giyilecek. 

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Kırmızı Forma ile ilgili değerlendirmesi şöyle: “Kırmızının Beşiktaş için anlamı siyah ve beyaz kadar güçlüdür. Kırmızı, Türk bayrağını hatırlatır bizlere. Kırmızı formanın taraftarlarımız için de çok kıymetli olacağını düşünüyoruz. Kırmızı forma, asaletiyle göz kamaştırıp, heyecanımızı körükleyecek. Yeni zaferlerimizi kırmızı formamızın ihtişamı ve çekiciliği ile hep birlikte kutlayacağız.” 

adidas’ın eşsiz ClimaCool® ve FORMOTIONTM teknolojisi ile futbolcular sahada rahat ediyor 

Beşiktaş A Takımı’nın 2012-2013 futbol sezonunda giyeceği formalar, uluslararası adidas tasarım ve teknolojileri uygulanarak hazırlandı. adidas farkıyla hayat bulan tüm formalarda özel bir kumaş teknolojisi kullanılıyor. adidas’ın ClimaCool® adını verdiği bu teknoloji ile spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılığını artırıyor. 

Formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise sporcuların doğal hareketlerini destekleyen, performanslarını artıran ve sporun ihtiyaçlarına göre vücudun daha rahat hareket etmesini sağlayan kıvrım ve kesimlerden oluşan bir kumaş teknolojisi. FORMOTIONTM ile mükemmel uyum ve rahatlık, üstün performansla bir arada sunuluyor. 

Kırmızı forma 14 Temmuz’dan itibaren tüm adidas satış noktaları ve Kartal Yuvası mağazalarında 102,00 TL’lik satış fiyatıyla Beşiktaş taraftarlarının beğenisine sunulacak.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting