SCN Kullanım Şartları

Soccercenter.net Forumlarında yazılan mesajlardan tümüyle mesajı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin mesajlarından dolayı soccercenter.net ve forum yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkını gizli tutar.

Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum yöneticisi tarafından görülebilir. Girmiş olduğunuz bilgileri dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer alan Çerez’ler, (cookies) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmayacaktır.

Soccercenter.net Forumlarında cinsellik, din ve siyaset gibi hassas konular hakkında mesaj yazılamaz konu açılamaz.

Forumda her bölümün kendine özel şartları olabilir. Lütfen mesaj göndermeden önce ilgili bölüm kurallarını okuyup ona göre katılınız.

Soccercenter.net Forumlarında üyelerin telif hakkı alınmamış eserlerin paylaşılması yasaktır.

Forum kuralları özel mesajlaşmalar içinde geçerlidir.

Forum kurallarına aykırı davranan kullanıcıların üyeliklerinin iptal hakkı gizli tutulur.

Soccercenter.net'e yaptığınız üyelik başvurusunun onayı için size otomatik olarak aktivasyon maili gönderilir. Bu yüzden üye olurken geçerli bir mail adresi veriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz aktif olmaz.

Forum kurallarının güncellenmesi veya yenilenmesi hakkını saklı tutuyoruz.

Yazılarda Hakaret ve Huzur Bozmak

- Soccercenter.net Forum’da yazılan mesajlarda hakaret etmek kesinlikle yasaktır. Ayrıca Forum’da uygunsuz ve küfürlü konuşmak, huzuru bozmak, gereksiz söz münakaşalarına girmek de kesinlikle yasaktır.

-Forum’a bıraktığınız mesajlarda tehdit edici, örf ve adetlere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek kesinlikle yasak ve suçtur.

Konu Açma, Mesaj Yazma

- Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız. Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yersiz olacaktır.

- Yeni konu açarken uygun bölüme açmaya lütfen dikkat ediniz. Konuyu hangi bölüme açacağınıza karar veremediyseniz moderatörlere danışınız. Aksi takdirde uyarmaksızın açtığınız konu silinebilir veya kilitlenebilir.

Aynı konuda, araya başkaları mesaj yazmadan, mesaj yazmak (flood) yasaktır. Bir mesajınıza bir şeyler eklemek istediğinizde, yenisini yazmak yerine "düzelt" seçeneğini kullanmalısınız.

Forumda tamamı büyük harflerle konu açmak veya mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca konu başlığına yardım pls gibi ifadeler eklemek yasaktır.

Forumda türkçe karakterler dışında (q,w,x gibi..) mesaj yazımlarında ceza uygulaması vardır. Aynı hatayı bir çok defa yaptığı tespit edilen üye ceza alır.

Forumda kesinlikle hiç kimseye üyelik şifresi, kredi kartı numarası, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır. Doğacak her türlü sonuçtan mesajı bırakan sorumlu tutulacaktır.

İmza, Avatar

- Forum’da kişi, kurum yada herhangi bir şeye küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, erotik yada (adult) resim ve siyasi parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

Foruma bıraktığınız mesajlarınızda imza ve avatarda başka bir site yada portalın tanıtım ve reklamını yapmak yasaktır. (Portal yönetiminin izni dışında) Aksi durumda yasal işlem başlatma hakkını forum yönetimi saklı tutar.

-Forum kurallarını okuyup uyguladığınız için teşekkür ederiz.ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting